ورود به مدیریت وبلاگ

مدیرکل مدیریت بحران خوزستان: تمامی مایحتاج سیل زدگان باغملک از طریق دستگاه های مربوطه تامین شده است

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی این ستاد کیامرث حاجی زاده روز دوشنبه درجلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان در شهرستان باغملک ضمن بیان فلسفه مدیریت بحران در کشور در بخشهای مختلف به جایگاه مردم در این موضوع پرداخت و اظهار کرد: مردم در نظام اسلامی در راس امور قرار داشته و باید کار و خدمت به هموطنان سرلوحه کار مدیران کشور قرارگیرد.
وی همچنین در تشریح فعالیت های ستاد بحران استان به حل بسیاری از مشکلات مورد بحث در این ستاد اشاره کرد و گفت:مدیریت بحران حتی در مواردی که در حیطه بحران نیز نبوده به لحاظ اخلاقی و انسانی ورود کرده و پیگیر حل مشکلات شده است.
مدیرکل مدیریت بحران خوزستان هدف از برگزاری این جلسه را بررسی بارندگی و جاری شدن سیل چند روز اخیر در منطقه امامزاده عبدالله بخش صیدون شهرستان باغملک اعلام و اقدامات پیشگیرانه برای روزهای آینده و کمک به آسیب دیدگان و سیل زدگان عشایر را مثبت ارزیابی کرد.
وی همچنین به توزیع برخی از اقلام مورد نیاز و ضروری به سیل زدگان اشاره کرد و گفت: تعدادی پتو به هلال احمر شهرستان باغملک به منظورتوزیع بین عشایر آسیب دیده تحویل داده شده و با پیگیری های انجام شده تمامی مایحتاج سیل زدگان از طریق دستگاه های مربوطه تامین و تمهیدات لازم نیز درجهت رفاه حال سیل زدگان اندیشیده شده است.
آموزش و اطلاع رسانی دستگاههای مختلف با نظارت فرمانداری ، ایجاد پایگاه اورژانس ثابت در منطقه امامزاده عبدالهه(ع)، راه اندازی پایگاه چند منظوره توسط حمل و نقل جاده ای، هلال احمر و اورژانس در گردنه منطقه امامزاده عبدالهد(ع(،اطلاع رسانی به عشایر از طریق صدا و سیما و گروههای خبری، ساماندهی و بهینه سازی آب شرب امامزاده عبدالله(ع)، راه اندازی ایستگاه هواشناسی در منطقه،ایجاد فضایی برای باراندازی عشایر، تعیین مکانی برای ایجاد بازار تابستانی و فصلی، تصویب و ابلاغ طرح هادی ظرف مدت یک ماه ، استقرار یک دستگاه بولدوزر در منطقه، ساماندهی سرویس های بهداشتی و استقرار و نصب یکدستگاه کلرزنی و همچنین حل موضوع برق منطقه از طرف شرکت توزیع برق از جمله مصوبات جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان خوزستان بود.
این جلسه به ریاست مدیرکل مدیریت بحران استان و با حضور چند تن از مدیران کل و مسئولان استانی سازمان آب و برق. آبفای شهری و روستایی، بنیاد مسکن، امور عشایر، راهداری، بهداشت و درمان، اورژانس، هلال احمر، منابع طبیعی، فرماندار و بخشدار باغملک برگزار شد.
پیش از برگزاری این جلسه مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان به همراه جمعی از مدیران دستگاههای مربوطه از مناطق آسیب دیده بازدید کردند.
7152/6064
خبرنگار: محمدرضاخبازان** انتشار دهنده: محسن بهاروند

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار