ورود به مدیریت وبلاگ

پرستار آلمانی قاتل بیش از هشتاد بیمار است

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، پلیس آلمان در مورد پرستار متهم به قتل بیش از هشتاد بیمار، گزارش مطبوعاتی داد.

یوهان کومه، رئیس پلیس شهر «اولندبورگ» (ایالت نیدرزاکسن آلمان) با شرکت در یک کنفرانس خبری در محل دادستانی این شهر در مورد این پرونده اظهار داشت: در مدت چهارده ماه گذشته، همکاران ما به ویژه تلاش کردند تا جنایات وحشتناک «نیلس هوگل» در دو بیمارستان در شهرهای «دِلمِن هورست» و «اولدنبرگ» را بیشتر روشن کنند. اطلاعاتی که ما توانستیم بدست آوریم همچنان تکان دهنده و هولناکند و از هر تصوری فراتر رفته اند. 

او افزود: با بررسی‌های به عمل آمده از کمیسیون ویژه که ظرف سه سال گذشته انجام شده است اکنون می توانیم اعلام کنیم که برابر اطلاعاتی که تاکنون بدست آمده در مجموع، اقدام به قتل هشتاد و چهار بیمار از سوی این پرستار آلمانی محرز شده است. این هشتاد و چهار فقره قتل در دو مرکز درمانی بیمارستان «دلمن هورست» و کلینیک «اولدنبورگ» صورت گرفته اند. ارتکاب تک تک این قتل‌ها که از سوی کمیسیون ویژه ای مورد بررسی و اعلام نظر قرار گرفته، انسان را مات و مبهوت می کند. هر چند اطلاعات ما در مورد این پرونده هنوز تکمیل نشده اما برماست که ابعاد واقعی مبادرت به قتل «نیلس هوگل» را دریابیم. می‌توانستیم از وقوع این قتل‌ها جلوگیری کنیم اگر در همان زمان، تاکید می کنم در همان زمان، مسئولان امر، به ویژه در دو مرکز درمانی زکر شده، بی درنگ به مراکز دولتی از جمله پلیس و یا دادستانی، مساله را اطلاع رسانی می‌کردند. 

گفتنی است «نیلس هوگل» چهل و یکساله، شهروند آلمانی است که پس از کشفِ دادن دوز بالای داروهای مصرفی بیماران بستری در این دو مرکز درمانی، به ارتکاب هشتاد و چهار فقره قتل بیماران متهم شده است.

انتهای پیام/

  پلیس قتل 84 نفر را به دست پرستار آلمانی تایید کرد

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار