ورود به مدیریت وبلاگ

تندروان: در مسابقات جهانی امکان هر اتفاقی وجود دارد

D__A0210

مربی تیم والیبال زیر 23 سال ایران گفت: هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد و روی کاغد خیلی اتفاقات می افتد، این مسابقات قهرمانی جهان است و هر اتفاقی ممکن است در آن رخ بدهد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، رضا تندروان پس از پیروزی قاطعانه مقابل ترکیه اظهار داشت: تبریک می گویم به شیر بچه های ایران و خانواده هایشان که در این ماه های سخت تمرینات فشرده ای را انجام دادند و در بازی امروز دیدیم که نتیجه آن را گرفتند و ما را در این تورنمنت هنوز برای صعود امیدوار نگه داشتند.

ایشان در ادامه گفت: قوانین و شرایط طوری است که روز به روز باید به آن عادت و شرایط را به نفع خودمان کنیم. امروز خیلی با تمرکز بازی کردیم و امیدوارم بعد از برد مقابل روسیه صعود کنیم.

وی در ادامه افزود: بازی روسیه و آرژانتین اهمیت خاصی داره چون یکی از آنها یک باخته می شود و ما دوست داریم روسیه شکست بخورد چون در این صورت ما می توانیم با برد مقابل روسیه صعود کنیم. اگر آرژانتین شکست بخورد ما هم باید روسیه را ببریم و هم کار به ست شماری خواهد کشید.

مربی تیم والیبال زیر 23 سال ایران در پایان تصریح کرد: امروز لهستان به ژاپن باخت و کوبا از برزیل جلو است. اگر این اتفاقات رخ بدهد لهستان به دور صعود نخواهد کرد. هر اتفاقی ممکن است رخ بدهد و روی کاغد خیلی اتفاقات می افتد. این مسابقات قهرمانی جهان است و هر اتفاقی ممکن است در آن رخ بدهد. سرمربی ترکیه قبل از آغاز تورنمنت اعلام کرده بود برای قهرمانی آمده اند اما تمام بازی های خود را باختند. امیدورام با همبستگی در یک روز و نیم باقی مانده بتوانیم شانس مان را برای صعود بیشتر کنیم.

اشتراک گذاری

اخبار مرتبط

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار