ورود به مدیریت وبلاگ

6گل به پرسپولیس زدم،این هم گل هفتمم به استقلال بود

محمد غلامی مهاجم گل گهر در خصوص بازی با استقلال  گفت: دوست داشتیم ببریم و می‌خواستیم با حمایت تماشاگران‌مان به مرحله بعد صعود کنیم اما استقلال از موقعیت‌هایش بهتر استفاده کرد.ما نیم‌نگاهی به جام حذفی داشتیم ولی حالا تمام فکرمان در لیگ یک است. 

به گزارش تابناک ورزشی، مهاجم سابق تیم ملی گفت: آخر بازی با منصوریان حرف زدم چون به او مدیون هستم و او بود که من را به تیم ملی در زمان افشین قطبی دعوت کرد و از او تشکر کردم. منصوریان به من گفت که در ۳۴ سالگی طوری بازی می‌کنی که مثل جوان‌ها می‌مانی. من هم از او تشکر کردم و امیدوارم که بتوانم به همین شیوه ادامه بدهم.

وی در خصوص اینکه استقلال در زمین چمن مصنوعی خوب ظاهر نشد، گفت: شرایط زمین ما خوب نبود ولی قرار است در نیم‌فصل یک چمن مصنوعی خوب از کشور آلمان بیاورند. به نظرم استقلال مقابل ما خوب کار نکرد ولی ما در حد لیگ برتر بازی کردیم و استحقاق برد را داشتیم.

غلامی گفت: به نظر من روی حسن‌زاده پنالتی شد و من این را به رحمتی هم گفتم البته رحمتی اعتقاد داشت که پنالتی نبود ولی داور نظرش این بود که باید پنالتی می‌گرفت.خیلی وقت بود رحمتی ندیده بودم و در طول بازی مرتب حرف می‌زدیم در آخر بازی هم به سمت داور رفتیم و در مورد پنالتی حرف زدیم.

غلامی در خصوص شادی بعد از گلش گفت: من عدد ۷ را نشان دادم چون ۶ گل تا قبل از این بازی به استقلال زده بود و این هفتمین گل بود. خوشبختانه ۶ گل هم به پرسپولیس زده‌ام و این لطف خدا به من بود. 

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار