ورود به مدیریت وبلاگ

لیگ دسته یک مردان؛ ادامه رقابت های حساس در لیگ جذاب

هفته چهارم رقابت های لیگ دسته یک مردان کشور با برگزاری مسابقات در شهرهای مختلف ادامه پیدا کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، رقابت های لیگ دسته یک مردان با برگزاری 7 مسابقه در شهرهای مختلف روز پنجشنبه ادامه پیدا کرد.

گروه اول:

میلاد نور رامسر در اولین دیدار این گروه برابر شهروند نکا در خانه شکست خورد. شهروند نکا در این دیدار در ست های اول و دوم به پیروزی رسید اما تیم رامسری در ست سوم برنده مسابقه بود تا به این ترتیب کار به ست چهارم کشیده شود. در ست چهارم نیز تیم شهروند نکا به پیروزی رسید تا در دیدار خارج از خانه برد 3 امتیازی کسب کند.

در دیگر دیدار جذاب و نزدیک این گروه توپکا بابلسر موفق شد ژلانو آق قلا را با نتیجه 3 بر دو و با پیروزی در ست های دوم، چهارم و پنجم شکست دهد تا یک برد شیرین را کسب کرده باشد.

گروه دوم:

مسابقات این گروه با رقابت جذاب دو تیم ملوان تهران و شهرداری کرج همراه بود که در این دیدار تیم تهرانی موفق شد با نتیجه 3 بر دو حریف خود را از پیش رو بردارد.

در دیگر دیدار جذاب این گروه تیم شهرداری رامسر در یک دیدار جنجالی که با 6 کارت قرمز داور مسابقه همراه بود موفق شد افق قم را با نتیجه 3 بر دو شکست دهد.

گروه سوم:

شهرداری قزوین در اولین دیدار این گروه موفق شد مهمان خود کاشی کاژه کرمانشاه را با نتیجه سه بر صفر شکست دهد. قزوینی ها در این دیدار کم اشتباه ظاهر شدند تا حریف خود را با شکست بدرقه کنند.

دیگر دیدار این گروه میان سپاهان اصفهان و کوردبال مهاباد روز شنبه برگزار خواهد شد.

گروه چهارم:

شهداب یزد در دیدار جذاب خود با دیگر نماینده این استان موفق به کسب پیروزی شد و خاتم جوان اردکان را شکست داد. شهدابی ها در این دیدار با نتیجه 3 بر صفر موفق شدند حریف خود را از پیش روی بردارند تا برنده این دیدار حساس باشند.

در دیگر دیدار این گروه تیم مرزداران غیور سیستان و بلوچستان موفق شد حریف خود تیم لاستیک بارز کرمان را با نتیجه سه بر یک شکست دهد تا یک برد خانگی شیرین را کسب کند.

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)