Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Pagination has a deprecated constructor in /home/viroreir/vknews.ir/include/pagination.php on line 3 «در گذر از نقطه صفر»سنت ها و وابستگی های اقوام مرزنشین،

ورود به مدیریت وبلاگ

«در گذر از نقطه صفر»سنت ها و وابستگی های اقوام مرزنشین،

«در گذر از نقطه صفر»سنت ها و وابستگی های اقوام مرزنشین،

مجموعه مستند «در گذر از نقطه صفر» روایتی است از سنت ها و فرهنگ مردمان مرزنشین ایران زمین.
این مستند به الگوهای شخصیتی تاثیرگذار بر جامعه مرزنشین در استان های مرزی پرداخته است و می خواهد به مخاطب این موضوع را عنوان نماید که با تمام نارسایی ها و کمبودهای موجود در نوار مرزی افرادی وجود دارند که می توانند در ایجاد مدل های اجتماعی و اثرگذاری بر مسائل فرهنگی با رویکرد آمیخته یا پراگماتیسم مفید باشند و بنوعی از آلام مردم جامعه در برخورداری امکانات و نیازمندیهای اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، رفاهی و... بکاهد و بر محدودیتهای آن تا زمان رسیدن به عمل و اجراء با مردم همراه و همپا بود.
در اولین قسمت، با روحانی جوانی آشنا خواهیم شد که فعالیت های تبلیغی اش را در مکانی بسیار متفاوت پی گرفته است.
او بر روی سکوهای نفتی به کار تبلیغ دین می پردازد و همچنین در شهرهای جنوبی کشورمان که در خط ساحلی واقع شده اند کار تبلیغی انجام می دهد.
تهیه کننده و کارگردان این مستند جذاب و دیدنی فرید پناه نژاد است که نخستین قسمت آن را می توانید یکشنبه 28 بهمن ساعت 19:40 و تکرار آن را ساعت های 3:30، 7:30 و 11:30 روز بعد از شبکه افق ببینید.

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار