Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Pagination has a deprecated constructor in /home/viroreir/vknews.ir/include/pagination.php on line 3 سفید برای زیبایی و قهوه‌ای برای رفع خستگی/ رنگبندی‌هایی که آشپزخانه شما را زیباتر می‌کنند + تصاویر

ورود به مدیریت وبلاگ

سفید برای زیبایی و قهوه‌ای برای رفع خستگی/ رنگبندی‌هایی که آشپزخانه شما را زیباتر می‌کنند + تصاویر


بیشتربخوانید: دکوراسیون مدرن چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟ + تصاویر


آشپزخانه از قدیم تاکنون مجهز به کابینت و تنها تفاوت آن، نحوه چیدمان و رنگش بوده که دچار تغییر و تحول شده است. امروزه و با آمدن برچسب هایی با طرح ها و رنگ های متنوع به بازار، خیلی راحت تر از گذشته می توان رنگ کابینت ها را تغییر و جان دوباره ای به آشپزخانه داد. بنابراین اگر می خواهید کلا کابینت های خانه تان را عوض کنید یا روی آن برچسب بزنید، بدانید در مطلب پیش رو سعی می کنیم شما را با بهترین تم های رنگی برای زیباتر شدن دکور کابینت هایی که برای آشپزخانه های اپن بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد، آشنا کنیم.

سفید برای زیبایی و قهوه‌ای برای رفع خستگی/ رنگبندی‌هایی که دکور آشپزخانه شما را زیباتر می‌کند + تصاویر

منحصر به فرد همچون طوسی تیره

یکی از گزینه هایی که این روزها بسیار از آن برای رنگ کابینت آشپزخانه استفاده می شود، رنگ های تیره است. رنگ طوسی تیره با ترکیب رنگ طلایی یا قهوه ای سبب منحصر به فرد شدن دکوراسیون کابینت های شما می شود. استفاده کردن از کابینت هایی با رنگ تیره چند مزیت را در اختیار شما قرار می دهد. اولین مزیت، تمیز شدن ساده این کابینت هاست. رنگ های تیره، کثیفی و تیرگی را کمتر نشان می دهد. مورد دیگر که سبب بارز شدن رنگ های تیره در برابر دیگر رنگ ها شده، ایده پردازی ترکیبی است. شما به راحتی می توانید از هر تم رنگی که به آن علاقه دارید برای تهیه ظروف و وسایل آشپزخانه استفاده کنید. می توانید لوازم آشپزخانه خود را با رنگ مشکی انتخاب کنید بدون این که به آشپزخانه شما لطمه ای از لحاظ زیبایی وارد شود.

ساده و زیبا همچون سفید

 کابینت آشپزخانه را همیشه از قدیم تا کنون با رنگ سفید طراحی می کردند و این رنگ را می توان یکی از پایه های اصلی دکوراسیون آشپزخانه قلمداد کرد. این روزها معمولا از دو رنگ سفید و نقره ای برای طراحی آشپزخانه استفاده می شود. کابینت ها با ساده ترین طراحی در این نوع دکوراسیون مورد استفاده قرار می گیرد. برای تصویر سازی بیشتر با تم رنگی سفید می توانید علاوه بر کابینت، سنگ رویه اپن را نیز با تضاد رنگی اش انتخاب کنید. سادگی و زیبایی رنگ سفید سبب شده است که این رنگ استقبال کنندگان بسیاری داشته باشد.

سفید برای زیبایی و قهوه‌ای برای رفع خستگی/ رنگبندی‌هایی که دکور آشپزخانه شما را زیباتر می‌کند + تصاویر قهوه ای برای رفع خستگی

 رنگ مشکی، سفید و قهوه ای از جمله رنگ هایی است که همیشه در دکوراسیون آشپزخانه برای کابینت ها از آن استفاده شده است. ترکیب رنگ قهوه ای و سفید به جلوه دادن بیشتر کابینت ها بسیار کمک کرده است. از سوی دیگر و گاهی برای رسیدن به یک ایده پردازی مدرن از نور پردازی در لابه لای کابینت ها استفاده می شود. این گونه آشپزخانه ها بسیار دلباز و چشم نواز هستند و شما زمانی که در این محیط به آشپزی می پردازید، به هیچ عنوان خسته نمی شوید. توصیه می شود از یک دسته گل طبیعی با رنگ زرد برای طراحی رویه اپن خود استفاده کنید تا ذوق هنری شما خودنمایی کند.

سفید برای زیبایی و قهوه‌ای برای رفع خستگی/ رنگبندی‌هایی که دکور آشپزخانه شما را زیباتر می‌کند + تصاویر مشکی برای متفاوت شدن

آشپزخانه مشکی یکی از مهم ترین طراحی ها در دکوراسیون های جذاب و متفاوت به شمار می آید زیرا ترکیب رنگ مشکی با رنگ طلایی  سبب درخشان تر جلوه دادن رنگ مشکی می شود. شما می توانید تنها از رنگ مشکی در تمام فضای آشپزخانه بهره بگیرید به شکلی که کابینت، صندلی های زیر اپن و میز ناهار خوری خود را با رنگ مشکی مورد استفاده قرار دهید. اگر می خواهید هیچ حس تاریکی در آشپزخانه تان در کنار بهره بردن از رنگ مشکی احساس نشود، پارکت های کف و رویه اپن را با چوب و به رنگ قهوه ای طراحی کنید.

سفید برای زیبایی و قهوه‌ای برای رفع خستگی/ رنگبندی‌هایی که دکور آشپزخانه شما را زیباتر می‌کند + تصاویر طوسی روشن و نیاز به نورپردازی

 رنگ طوسی روشن یکی از رنگ های خنثی به شمار می آید. زمانی که نام یک رنگ خنثی به میان می آید یعنی شما از هر تم رنگی که تمایل داشته باشید در کنار این ایده پردازی می توانید استفاده کنید. در این حالت شما می توانید از رنگ سفید برای رویه کابینت ها، روی اپن آشپزخانه یا حتی میز و صندلی غذا خوری استفاده کنید. رنگ طوسی اگر با وسایلی که رنگ های روشن دارند مورد استفاده قرار بگیرد، سبب جذاب تر شدن آشپزخانه می شود. موضوع دیگر که به روح بخشیدن آشپزخانه کمک می کند، نورپردازی مناسب است که باید به آن توجه شود.

منبع: روزنامه خراسان

انتهای پیام/

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار