ورود به مدیریت وبلاگ

تصاویر : کمک‌رسانی ترامپ و همسرش به طوفان‌زدگان دو ایالت جنوب آمریکا

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

دونالد ترامپ و همسرش ملانیا برای دومین بار بعد از وقوع تندباد دریایی هاروی، از مناطق طوفان و سیل‌زده تگزاس بازدید کردند.

به گزارش «انتخاب»؛ رییس جمهور آمریکا و همسرش همچنین به نواحی آسیب‌دیده ایالت لوئیزیانا، واقع در جنوب آمریکا، سفر کردند.

طوفان هاروی تاکنون به کشته شدن دست‌کم ۴۷ نفر و بی خانمانی افراد بی شماری منجر شده است که حدود ۴۳ هزار نفر از آنها، در پناهگاه‌های مختلف اسکان یافته اند.

ترامپ ابتدا به هیوستون، بزرگ‌ترین شهر تگزاس، سفر کرد. او و همسرش به یک مرکز اسکان موقت افراد بی‌خانمان رفتند و در توزیع غذا بین مردم شرکت کردند.

رییس جمهور آمریکا پس از دیدار با مردم عادی و مقامات ایالتی از روند امدادرسانی ابراز رضایت کرد و گفت: این (حادثه)، هرچند دشوار، یک چیز اعجاب انگیز بود.

هم‌زمان، کاخ سفید اعلام کرد که برای تسریع روند جمع آوری و پاکسازی آوارهای ناشی از سیل و طوفان، کمک مالی دولت فدرال را افزایش می‌دهد.

ترامپ در شبکه توئیتر به مردم تگزاس وعده داد که تنها نیستند و تا زمانی که روند بازسازی تمام شود با آن‌ها خواهد بود.

رییس جمهور آمریکا و همسرش سپس به لیک‌چارلز، واقع در ایالت لوئیزیانا، سفر کردند که در طوفان هفته گذشته متحمل خسارت‌های زیادی شد.

کاخ سفید می‌گوید حدود ۱۰۰ هزار خانه براثر طوفان هاروی و سیل پس از آن آسیب دیده‌اند.

ترامپ خواهان اختصاص ۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیون دلار بودجه فوری توسط کنگره شده و این رقم را پیش قسط خوانده است.

گرگ ابوت فرماندار تگزاس، گفته است که برای جبران خسارت های وارد آمده در این ایالت، بیش از ۱۲۵ میلیارد دلار بودجه نیاز خواهد بود.

تصاویر : کمک رسانی دونالد ترامپ و همسرش به طوفان زدگان دو ایالتتصاویر : کمک رسانی دونالد ترامپ و همسرش به طوفان زدگان دو ایالتتصاویر : کمک رسانی دونالد ترامپ و همسرش به طوفان زدگان دو ایالتتصاویر : کمک رسانی دونالد ترامپ و همسرش به طوفان زدگان دو ایالتتصاویر : کمک رسانی دونالد ترامپ و همسرش به طوفان زدگان دو ایالتتصاویر : کمک رسانی دونالد ترامپ و همسرش به طوفان زدگان دو ایالتتصاویر : کمک رسانی دونالد ترامپ و همسرش به طوفان زدگان دو ایالتتصاویر : کمک رسانی دونالد ترامپ و همسرش به طوفان زدگان دو ایالتتصاویر : کمک رسانی دونالد ترامپ و همسرش به طوفان زدگان دو ایالتتصاویر : کمک رسانی دونالد ترامپ و همسرش به طوفان زدگان دو ایالتتصاویر : کمک رسانی دونالد ترامپ و همسرش به طوفان زدگان دو ایالتتصاویر : کمک رسانی دونالد ترامپ و همسرش به طوفان زدگان دو ایالتتصاویر : کمک رسانی دونالد ترامپ و همسرش به طوفان زدگان دو ایالتتصاویر : کمک رسانی دونالد ترامپ و همسرش به طوفان زدگان دو ایالتتصاویر : کمک رسانی دونالد ترامپ و همسرش به طوفان زدگان دو ایالتتصاویر : کمک رسانی دونالد ترامپ و همسرش به طوفان زدگان دو ایالتتصاویر : کمک رسانی دونالد ترامپ و همسرش به طوفان زدگان دو ایالت

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار