Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Pagination has a deprecated constructor in /home/viroreir/vknews.ir/include/pagination.php on line 3 مجمع عمومی سالیانه هیات والیبال استان کرمان برگزار شد

ورود به مدیریت وبلاگ

مجمع عمومی سالیانه هیات والیبال استان کرمان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، صبح امروز با حضور افشین داوری سرپرست فدراسیون والیبال دکتر امیری خراسانی مدیرکل ورزش وجوانان استان اقای ثابتی پور رئیس هیات والیبال استان اعضا مجمع و پیشکسوتان برگزار شد که در این مجمع اقای ثابتی پور ضمن خوش امد گویی به اقای داوری مدیرکل ورزش و جوانان و اعضا مجمع از عملکرد هیات در سال۹۷ پرداخت.
در ادامه دکتر امیری خراسانی نیز از عملکرد هیات والیبال در سال گذشته تعریف و تمجید کردند و از بنگاه های اقتصادی خواستند که به رشته والیبال ورود کنند و سرمایه گذاری کنند.
اعضا مجمع نیز از مشکلات موجود در حضور سرپرست فدراسیون و مدیرکل ورزش و جوانان گفتند.

افشین داوری در ابتدای صحبت های خود ضمن تشکر از آقایان دکتر امیری خراسانی و ثابتی پور از توجه مدیران استان و رئیس هیات به رشته والیبال قدردانی کرد. داوری در بخش بعدی صحبت های خود گفت: قطعا پیشکسوتان ویترینی هستند که نباید خاک بخورند اگر موفقیتی کسب میشود، از دیدگاه پیشکسوتان است. هیات والیبال استان هدف گذاری و استعداد یابی خوبی داشته است و از اصحاب رسانه صمیمانه تشکر میکنم که از والیبال تشکر می کنند. تصمیم داریم که هر استان یک تا سه نفر از پیشکسوتان را به فدراسیون معرفی کنند و از این جمع ده نفر به عنوان هیات مدیره تشکیل و نهایت در کنار ما باشد و کمک ما باشد و مسائل خودشان را پیگیری کنند. انشاالله سالی یک بار گرد همایی پیشکسوتان را خواهیم داشت.
داوری تصریح کرد: همایش و کارگاه اموزشی خوبی برگزار شده و خرسندم که شهرستانی مثل بم که درخواست حضور در لیگ برتر را دارد و ما نیز به این موضوع کمک می کنیم. در کشور ۱۰۰استعداد خوب کشف شده و در اختیار فدراسیون گذاشته شده و مربیان در حال پرورش این عزیزان هستند. اغلب استان ها و بخصوص کرمان این توانایی را دارند که اگر وقت لازم گذاشته شود،  در فدراسیون در خدمت شان خواهم بود و یک کرسی در اختیارشان میگذارم که رئیس هیات والیبال استان کرمان توانایی همکاری نزدیک با فدراسیون را دارد.

سرپرست فدراسیون والیبال در ادامه تصریح کرد: خوشحال شدم که یک هیات بسیار منسجم و خوب را دیدم. از سر کار خانم گرامی تشکر میکنم بابت تمامی زحمت های که برای بانوان میکشند و
بسیار خرسندم برای خانم جهانگرد که در جمع ما هستند.

در اخر نیز اعضا مجمع والیبال با اهد لوح تقدیری از افشین داوری قدردانی کردند.
در ادامه سفر اقای داوری به کرمان ایشان به شهرستان سیرجان سفر خواهند کرد تا از نزدیک شاهد مسابقه دو تیم فولاد سیرجان ایرانیان و خاتم اردکان باشند.

اشتراک گذاری

اخبار مرتبط

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار