Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; Pagination has a deprecated constructor in /home/viroreir/vknews.ir/include/pagination.php on line 3 داوران استان فارس در کلاس هماهنگی دانش افزایی حضور یافتند

ورود به مدیریت وبلاگ

داوران استان فارس در کلاس هماهنگی دانش افزایی حضور یافتند

جلسه هماهنگی داوران والیبال استان فارس با حضور 90 نفر در محل آمفی تئاتر شورای شهر شیراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، در ابتدای جلسه و بعد از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و اجرای سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران، رئیس هیات والیبال استان فارس ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین و تشکر از همکاری فدراسیون، در مورد اهمیت داوری صحبت کردند.

دکر مقیمی گفت همین بس که به جهت اهمیت قضاوت و داوری یکی از اسماء باریتعالی <داور> می باشد و داوران به خاطر جایگاه والا و ارزشمند قضاوت باید با انصاف، عدالت و علم کار خود را انجام دهند.

در ادامه جلسه آقای امید فولادی وندا رئیس کمیته داوران فارس با اعلام اینکه بعد از برگزاری موفقیت آمیز کلاس بازآموزی و منشیگری الکترونیک برای داوران استان از برنامه ریزی برای ارتقا کیفیت داوران و حضور موثر آنان در مسابقات کشوری خبر دارند.

کلاس هماهنگی دانش افزایی داوران والیبال استان فارس با تدریس ابراهیم فیروزی انجام گرفت. در این دوره قوانین و مقررات والیبال و موارد خاص در داوری به صورت پرسش و پاسخ ارائه گردید.

در پایان کلاس به افراد شرکت کننده گواهی شرکت به امضا رئیس هیات استان فارس و مدرس کلاس اهدا شد.

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار