ورود به مدیریت وبلاگ

سفر جوانان ایران به تالین برای حضور در تورنمنت استونی

والیبالیست های جوان پسر برای حضور در تورنمنت استونی روز پنجشنبه وارد این کشور شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم جوانان والیبال پسران روز پنجشنبه با دعوت فدراسیون استونی به این کشور سفر کرد و بعد از استقبال مسئولان فدراسیون والیبال در پایتخت این کشور مستقر شد. تیم جوانان ایران در هتل زینگل شهر تالین مستقر شد و اولین تمرین خود را 30 دقیقه بعد از حضور در این هتل برگزار کرد.

اولین تمرین تیم ایران در سالن اصلی محل برگزاری مسابقات انجام شد. چهار تیم جوانان ایران، استونی، تیم ملی بزرگسالان ب ایتالیا و جوانان روسیه در این تورنمنت حضور خواهند داشت که تیم جوانان ایران در اولین گام ساعت 8:20 شب به وقت محلی برابر تیم استونی قرار می گیرد که این دیدار به صورت زنده در کشور استونی پخش خواهد شد.  دومین دیدار خود را نیز ساعت 5 به وقت محلی برابر تیم روسیه برگزار خواهد کرد و در آخرین دیدار نیز ساعت 5 به وقت محلی برابر ایتالیا قرار خواهند گرفت.

دو بازیکن تیم جوانان ایران که مشکلی برای صدور روادید آنها پیش آمده بود، امروز وارد اردو خواهند شد تا ترکیب 15 نفره تیم ایران تکمیل شود.

اشتراک گذاری

اخبار مرتبط

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)