ورود به مدیریت وبلاگ

اضافه کردن توضیحات منو به پوسته وردپرس

اضافه کردن توضیحات منو به پوسته وردپرسReviewed by محمد on Jun 7Rating: 4.0اضافه کردن توضیحات منو به پوسته وردپرسهمان طور که می‌دانید منوی وب‌سایت یکی از مهم‌ترین اجزای ترافیکی و جریان وب سایت است و گاهی نیاز است تا آن را از حالت عادی و تکراری و گاهی خسته کننده درآوریم یا در وب سایت نیاز است که منوی وب سایت توضیحاتی را نیز داشته باشد.

همان طور که می‌دانید منوی وب‌سایت یکی از مهم‌ترین اجزای ترافیکی و جریان وب سایت است و گاهی نیاز است تا آن را از حالت عادی و تکراری و گاهی خسته کننده درآوریم یا در وب سایت نیاز است که منوی وب سایت توضیحاتی را نیز داشته باشد.

خوشبختانه، وردپرس توانایی ذخیره توضیحات برای هر پیوند موجود در فهرست‌ها را دارا می‌باشد. برای استفاده از این ویژگی با چند تغییر و اضافه کردن قطعه کدهایی به فایل functions.php قالب، می‌توانید توضیحات مورد نظر را برای هر منو ذخیره نمایید و آن را در قالب سایت نیز به نمایش بگذارید.

۱- توضیحات منو را در تنظیمات صفحه در قسمت بالای بخش مدیریت تیک بزنید

سپس روی منوها، توضیحات دلخواه را اضافه کنید.

اضافه کردن توضیحات منو به پوسته وردپرس

۲- اضافه کردن کدهای زیر به فایل  functions.php

function prefix_nav_description( $item_output, $item, $depth, $args ) { if ( !empty( $item->description ) ) { $item_output = str_replace( $args->link_after . '', '

' . $args->link_after . '', $item_output ); } return $item_output; } add_filter( 'walker_nav_menu_start_el', 'prefix_nav_description', 10, 4 );

1

2

3

4

5

6

7

8

function prefix_nav_description( $item_output, $item, $depth, $args ) {

    if ( !empty( $item->description ) ) {

        $item_output = str_replace( $args->link_after . '', '

' . $args->link_after . '', $item_output );

    }

    return $item_output;

}

add_filter( 'walker_nav_menu_start_el', 'prefix_nav_description', 10, 4 );

به همین سادگی . موفق باشید

به کانال تلگرام بیست اسکریپت بپیوندید !

دانلود . مطلب مفیدی بود ؟اشتراک مطلب در :0لایک کن :)
این مطلب چندتا لایک داره؟

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)