ورود به مدیریت وبلاگ

در اردو تیم ملی والیبال تا آغاز بازی چه خواهد گذاشت؟

ملی پوشان ایران قبل از اولین دیدار خود برابر آرژانتین در هفته دوم یک جلسه تمرینی در برنامه خود دارند.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، هفته دوم لیگ ملت های والیبال برای تیم ایران با دیدار با آرژانتین در سن خوان این کشور آغاز خواهد شد. این دیدار ساعت 4:40 بامداد روز شنبه به وقت تهران و 21:40 روز جمعه به وقت سن خوان آرژانتین برگزار می شود.
طبق برنامه ریزی کادرفنی، شاگردان کولاکویچ ساعت یازده صبح روز مسابقه به وقت محلی یک جلسه تمرین سبک را در دستور کار خود دارند و سپس برای صرف نهار و استراحت به هتل محل اقامت خود باز خواهند گشت.
بر اساس برنامه اعلام شده بازیکنان بعد از استراحت در محل اقامت خود، ساعت 19:30 به وقت محلی هتل را به سمت سالن آلدوکانتونی ترک خواهند کرد تا برای دیدار ساعت 21:40 خود با آرژانتین آماده شوند.
تیم ملی ایران در ادامه دیدارهای خود در این هفته برابر ایتالیا و کانادا نیز قرار خواهد گرفت تا به این ترتیب هفته دوم برای ملی پوشان ایران به اتمام برسد.
روز اول؛
آرژانتین – ایران؛ شنبه 12 خردادماه ساعت 4:40 بامداد

روز دوم؛
ایران – ایتالیا؛ یکشنبه 13 خردادماه ساعت 1:40 بامداد

روز سوم؛
ایران – کانادا؛ یکشنبه 13 خردادماه ساعت 23:40

اشتراک گذاری

اخبار مرتبط

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)