ورود به مدیریت وبلاگ

آغاز تمرینات سومین دوره مس

کد خبر: ٧٥٦٥٥/ ١٢:٤٠ - دوشنبه ٢٠ فروردين ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 59

چاپ

ارسال به دوست

-

آغاز تمرینات سومین دوره مسابقات فوتبال جام جهانی کوچک در بیمارستان مرکز طبی کودکان

تمرینات سومین دوره مسابقات فوتبال جام جهانی کوچک در بیمارستان مرکز طبی کودکان برگزار شد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی بیمارستان مرکز طبی کودکان، به دنبال برگزاری موفق دو دوره مسابقات جام جهانی کوچک در مرکز طبی کودکان با حضور کودکان مبتلا به بیماری مزمن و با سابقه بستری در این بیمارستان در کنار پزشکان، دانشمندان و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه فوتبالیت های ملی پوش و هنرمندان و با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری مسابقات جام جهانی 2018، امسال نیز سومین دوره مسابقات به میزبانی مرکز طبی کودکان و با حمایت دانشگاه علوم پزشکی تهران و همراهی گروه سلامت و هنر و معاونت بین الملل دانشکده پزشکی و نیز شبکه جهانی آموزش و پژوهش های علمی یوسرن در اردیبهشت ماه 1397 برگزار خواهد شد.
بدین منظور طی فراخوانی کودکانی که در دوره های قبلی شرکت داشتند  به اردوی آمادگی دعوت شدند همچنین به سایر بیمارستانهای کودکان نیز اطلاع رسانی شد تا اگر کودکانی تمایل به شرکت در این مسابقات داشتند به این تیم معرفي شوند.
اولین جلسه اردوی آمادگی تیم کودکان در تاریخ 19 فروردین ماه 1397 در مرکز طبی کودکان برگزار شد. در این جلسه دکتر نیما رضایی معاون بین الملل دانشکده پزشکی ضمن توضیح تاریخچه این مسابقات و تشکر از کودکان و خانواده های ایشان روند تمرینات در این دوره از مسابقات را تبیین کرد.
پس از جلسه تمرینات آمادگی در حیاط پشتی مرکز طبی کودکان با همراهی بهزاد داداش زاده و علی پورمند از فوتبالیست های ملی پوش پیشکسوت تیم امید آغاز شد و کودکان در قالب دو تیم به تمرین پرداختند. جلسه آتی تمرینات و بازی های تدارکاتی از هفته آینده ادامه خواهد یافت.   

خبر: لیلا یوسفی

انتهای پیام / *

کلید واژه ها

آغاز تمرینات سومین دوره مسابقات فوتبال جام جهانی کوچک سومین دوره مسابقات فوتبال جام جهانی کوچک جام جهانی کوچک مرکز طبی کودکان

اخبار مرتبط

نظرات کاربران

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)