ورود به مدیریت وبلاگ

بیش از 120 بازیکن در تست‌های تیم ملی جوانان شرکت کردند

با پایان مرحله چهارم تست گیری از جوانان سراسر کشور بیش از 120 بازیکن در آزمون های آنتروپومتری و آمادگی جسمانی کادر فنی تیم ملی والیبال جوانان شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی قهرمانی جوانان پسر زیر 20 سال آسیا سال 2018 از 30 تیرماه تا ششم مردادماه سال 97 به میزبانی بحرین در شهر منامه برگزار می‌شود.

اردوی‌های انتخابی تیم ملی والیبال جوانان برای گزینش بهترین بازیکنان کشور از یکشنبه 13 اسفندماه آغاز شده است و شب گذشته آزمون های کادر فنی از گروه چهارم دعوتی نیز به پایان رسید تا بیش از 120 بازیکن در این تست ها شرکت کرده باشند.

در مجموع شش مرحله این آزمون ها 180 بازیکن تست‌های مورد نظر کادر فنی تیم ملی جوانان را انجام می‌دهند تا بهترین‌ها به مراحل بعدی اردوی انتخابی دعوت شوند.

هر مرحله این اردوها به مدت دو روز پیگیری می شود که روز نخست به اندازه گیری آنتروپومتری (قد، وزن، طول دو دست، ارتفاع بالا تنه، اندازه پرش افقی و عمودی دفاع و حمله، اندازه گیری کف دست) و تشکیل پرونده اختصاص دارد و تست‌های آمادگی جسمانی نیز در دومین روز انجام می‌شود.

این اردوها زیر نظر کادر فنی تیم ملی والیبال جوانان شامل اكبر محمدي به عنوان سرپرست، بهروز عطایی (سرمربی)، مسعود آرمات و عليرضا طلوع كيان (مربیان)، حسين خورياني (آنالیزور) و محمود محمدي به عنوان ماساژور پیگیری می‌شود.

مرحله اول تا سوم به بازیکنان معرفی شده از سوی استان ها اختصاص داشت که بیش از 90 بازیکن معرفی شده از سوی هیات های استانی به کمپ تیم ملی جوانان مراجعه کردند.

مرحله چهارم تا ششم نیز به بازیکنان برتر لیگ برتر و دسته یک رده سنی جوانان سال 96 اختصاص دارد که گروه نخست ساعت 15 روز شنبه 19 اسفندماه وارد اردو شدند و شب گذشته آکادمی ملی المپیک را ترک کردند.

گروه پنجم بازیکنان دعوتی دوشنبه شب وارد اردو شدند و تا ساعت 18 چهارشنبه 23 اسفندماه در آکادمی ملی المپیک تمرینات خود را پیگیری می کنند.

ششمین و آخرین مرحله اردوی انتخابی از ساعت 20 روز چهارشنبه 23 اسفندماه شروع می شود و تا ساعت 18 جمعه 25 اسفندماه در آکادمی ملی المپیک ادامه خواهد داشت.

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار