ورود به مدیریت وبلاگ

میکاکاپ/ کلینیک داوری تور جهانی کیش برگزار شد

کلینیک داوری تور جهانی سه ستاره کیش صبح امروز (دوشنبه) در هتل ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، سومین و آخرین دوره مسابقات والیبال ساحلی تور جهانی به میزبانی جمهوری اسلامی ایران از فردا (سه شنبه) به میزبانی جزیره کیش آغاز می شود و به مدت پنج روز پیگیری خواهد شد.

شومی هینز سرداور و ناظر داوران تور جهانی کیش عصر روز گذشته وارد جزیره کیش شد و از ساعت 9 و 30 دقیقه صبح امروز کلینیک داوری تور جهانی کیش را در هتل ایران برگزار کرد.

وی در این نشست آخرین قوانین والیبال ساحلی جهان را برای داوران خارجی تشریح و بر اجرای دقیق پروتکل مسابقات تاکید کرد.

ویلم د بایشچر از بلژیک، ولادیمیر میلوشویچ و روبرت لکو از صربستان، ژان د دیو موکوندینکوری از رواندا، رومن اکیسف از روسیه، نادر انصاری از ایران، مارسین گژلاک از لهستان، آنتون پو از اسلوونی، وینسنت روچ از فرانسه، محمد باوو از سیرالئون، رابینسون توموزگی از اوگاندا، برایت یائو ابلتور از غنا داوران بین المللی شرکت کننده در این کلینیک بودند.

احسان براتی کیا، علیرضابرومند، اکبرمصیبی، آرش قربانی، امیرحسین صادقی، حسن بازدرهوا، نعیم پورنایب، شایان سلیمانی، حمید طوسی، مسعود حمدانی، محمد جمشیدی، نادر راهجردیان، حبیب مقیمی، نیما صفری، آرش جعفرپور، مصطفی مقدم، سپهر سلطانی، شهاب موسوی، علیرضا شاهمیری، آکو کریمی، گل محمد کر، کیوان سارانی نژاد، نورمحمد محرابی، منصور چرخی، علی اکبر صدر، علیرضا نوروزی، پویان اکبری، مهدی محمودی، مسعود روحی، صابر رهنورد، حمیدرضا رسولی و نوید زنده روحیان داورانی ایرانی این رقابت ها هستند که زیر نظر مسعود یزادن پناه به عنوان سرپرست فعالیت های خود انجام خواهند داد.

تور جهانی والیبال ساحلی کیش در دو جدول مقدماتی و اصلی در سه زمین به صورت همزمان برگزار می شود. هشت تیم از ایران برای حضور در این رقابت ها ثبت نام کردند که تا کنون حضور سه تیم در جدول اصلی و دو تیم در جدول مقدماتی قطعی شده است و سه تیم دیگر ایران در جدول رزرو این رقابت ها قرار دارند.

اشتراک گذاری

اخبار مرتبط

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار