ورود به مدیریت وبلاگ

اعزام 27 دستگاه آمبولانس به محل حادثه سقوط هواپیما در سمیرم

مجتبی خالدی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: 21 آمبولانس از یاسوج و پنج دستگاه آمبولانس از اصفهان و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس نیز از اصفهان به سرپرستی رئیس اورژانس اصفهان به محل حادثه در نزدیکی سمیرم اعزام شده اند و به نزدیکی محل رسیده اند.
وی گفت: تلاش می کنیم در محل هایی که افراد محلی اظهار می کنند صدایی شنیده اند یا دودی مشاهده شده، به جست و جو ادامه دهیم و امیدواریم بتوانیم در ساعات آینده اثری از هواپیما و سرنشینان آن پیدا کنیم.
وی گفت: حادثه در حدود 14 مایلی فرودگاه یاسوج رخ داده است صبح امروز پس از اعلام حادثه، یک فروند بالگرد اورژانس به منطقه اعزام شد اما به علت شرایط جوی نامناسب، بالگرد نتوانست به منطقه حادثه نزدیک شود و بازگشت.
سخنگوی اورژانس گفت: خود بنده و تیمی از مسئولان ستادی اورژانس کشور نیز از تهران به سمت سمیرم در محل حادثه اعزام شده ایم و در مسیر هستیم.
صبح امروز یکشنبه یک فروند هواپیمای ATR متعلق به شرکت هواپیمایی آسمان که 25 سال قدمت داشت و در مسیر تهران به یاسوج پرواز می کرد، در شرایط جوی بد منطقه کوهستانی سمیرم دچار حادثه شد و به گفته مسئولان اورژانس به کوه دنا برخورد کرده است.
این هواپیما 66 سرنشین شامل 60 مسافر و 6خدمه داشت، هنوز به طور دقیق از سرنوشت سرنشینیان این هواپیما اطلاعی در دست نیست اما مسئولان اورژانس اعلام کرده اند که همگی آنها در این حادثه فوت کرده اند.
این پرواز ساعت 7 و 55 دقیقه امروز - یکشنبه - فرودگاه مهرآباد تهران را به مقصد یاسوج ترک کرد.
اجتمام**3063**1021
خبرنگار: افشین شاعری**انتشار: حسین نوروزیان

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار