ورود به مدیریت وبلاگ

سرفیس فون جدید مایکروسافت با پردازنده اسنپدراگون 845 در راه است (شایعه)

اخیرا خبرهایی مبنی بر رونمایی از سرفیس فون مایکروسافت با صفحه نمایش تاشو به گوش می‌رسید. حال شایعات، نشان‌دهنده رونمایی سرفیس فون جدید مایکروسافت با پردازنده اسنپدراگون 845 هستند.

پتنت رونمایی شده مایکروسافت که ساختار تا شونده محصولات جدید این شرکت را نشان می‌داد، به شایعات در مورد سرفیس فون جدید مایکروسافت دامن زد. در طول چند هفته گذشته، خبرهای بسیاری در مورد معرفی سرفیس فون مایکروسافت به گوش رسیده است. حال مشخص شده که احتمالا سرفیس فون مایکروسافت با پردازنده اسنپدراگون 845 و صفحه نمایش تاشو عرضه شود.

سرفیس فون جدید مایکروسافت

سرفیس فون جدید مایکروسافت، به عنوان گوشی پرچم‌دار این شرکت معرفی می‌شود و از طرفی مجهز شدن آن به پردازنده اسنپدراگون 845 نیز جالب خواهد بود. پروژه فعلی مایکروسافت به نام آندرومدا، در حال گذراندن مراحل تست خود است. شایعات نشان می‌دهد که سرفیس فون جدید مایکروسافت از پورت ARM هسته سیستم عامل ویندوز 10 بهره می‌برد و به شل دسکتاپ پلاریس مجهز خواهد شد.

اگر واقعا این دستگاه از هسته ویندوز 10 و پلاریس بهره ببرد، سرفیس فون جدید مایکروسافت می‌تواند دارای رابط‌های کاربری متفاوت، همچون سیستم‌های خانگی یا لپتاپ ها باشد. به زودی خبرهایی جدیدی از این محصول به دست خواهد رسید.

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار