ورود به مدیریت وبلاگ

انتشار عکس جدید هواوی پی 20 پلاس با نمایشگر کم‌حاشیه و بریدگی بالای صفحه

عکس جدید هواوی پی 20 پلاس (Huawei P20 Plus) لو رفت. سازندگان علاوه بر استفاده از بریدگی بالای صفحه، حاشیه‌ها در دو بخش کناری را تا حد ممکن کاهش داده‌اند.

هواوی تایید کرده است که در تاریخ 27 مارس (7 فروردین) از محصولات جدید خود رونمایی می‌کند. اگرچه هنوز نام پرجمدار بعدی این کمپانی چینی تایید نشده است، ولی تا به امروز، تصاویر کامل مربوط به سه مدل مختلف با نام‌های پی 20 لایت، پی 20 و پی 20 پلاس در اختیار کاربران قرار گرفته است. حالا نیز عکس جدید هواوی پی 20 پلاس با نمایشگر کم‌حاشیه و بریدگی بالای صفحه منتشر شده که با اطلاعات قبلی هم‌خوانی کامل دارد.

اگرچه هنوز مشخص نیست که همانند اپل، هواوی از سیستم تشخیص چهره خود استفاده خواهد کرد یا نه، اما بخش جلویی میزبان دوربین سلفی، اسپیکر earpiece و سنسورهای فرعی خواهد بود. همچنین نمایشگر فضای زیادی از بدنه جلویی را اشغال می‌کند، به گونه‌ای که حاشیه‌ها در دو طرف صفحه تقریبا ناپیدا هستند.

عکس جدید هواوی پی 20 پلاس

اگرچه فعلا تصویری از قسمت پشتی گوشی در دست نیست، ولی شایعات قبلی از دوربین سه گانه و بدنه‌ای تمام‌سرامیکی یا شیشه‌ای خبر دارند. متاسفانه در حال حاضر اطلاعاتی در رابطه با مشخصات فنی منتشر نشده است؛ در نتیجه برای آشنایی با هواوی P20 پلاس باید تا رویداد بهار منتظر باشیم.

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار