ورود به مدیریت وبلاگ

تور جهانی ساحلی؛ روز پر کار دکتر ضیایی در جزیره کیش

رئیس فدراسیون والیبال با هدف برگزاری شایسته تور جهانی ساحلی به میزبانی ایران امروز (دوشنبه) روزی پرکار در جزیره کیش داشت.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، سومین میزبانی جمهوری اسلامی ایران در تور جهانی والیبال ساحلی از یکم تا پنجم اسفندماه در جریزه کیش برگزار خواهد شد.

دکتر احمد ضیایی رئیس فدراسیون والیبال امروز (دوشنبه) به همراه مهدی اسلامی خزانه دار، سید علیرضا دریابیگی مدیر کمیته اقتصادی و بازاریابی، فریدون الهامی سرپرست سازمان ساحلی به کیش رفت تا در هفت روز مانده به شروع تور جهانی کیش آخرین هماهنگی ها را برای برگزاری هرچه بهتر مسابقات انجام دهد.

هیات فدراسیون والیبال ابتدا به هتل ایران رفتند و بعد از مذاکره با مسئولین این هتل و تشریح کامل نیازهای فدراسیون برای اسکان تیم ها و میهمانان این مسابقات، قراردادی منعقد کردند.

نشست با بهرام افشارزاده دبیر شورای ورزش و تربیت بدنی سازمان منطقه آزاد کیش از دیگر برنامه های رئیس فدراسیون و هیات همراه در کیش بود که در این مذاکرات ابتدا کارهای انجام شده در کیش بررسی شد و مشکلات و ناهماهنگی های ایجاد شده از سوی طرفین مطرح و راهکارهایی برای برطرف کردن آنها ارائه شد.

در ادامه این نشست مقرر شد که سازمان منطقه آزاد کیش و فدراسیون والیبال بر اساس توافقات انجام شده قبلی کارها را پیش ببرند تا جمهوری اسلامی ایران میزبانی شایسته ای در این رقابت ها داشته باشد.

بهرام سلیمانی نماینده فدراسیون والیبال در پروژه آماده سازی زمین های ساحلی کیش نیز از سوی رئیس فدراسیون والیبال در نشست کمیته پزشکی تور جهانی شرکت کرد و در هماهنگی با دکتر غلامرضا نوروزیان رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در تهران و نماینده این فدراسیون در کیش نیازهای پزشکی را مشخص کرد تا برای برگزاری تور جهانی کیش تمامی موارد تامین شده باشد.

رئیس فدراسیون والیبال و هیات همراه عصر امروز نیز در کمپ تیم های ملی ساحلی ایران حاضر شدند و از نزدیک شاهد تمرینات ۱۶ بازیکن حاضر در اردو و تلاش اعضای کادر فنی تیم های ملی ساحلی بودند.

پس از تمرینات ملی پوشان و کادر فنی نیز در نشست با رئیس فدراسیون والیبال درخواست هایی را مطرح کردند که دکتر احمد ضیایی قول بررسی و حل مشکلات آنها را داد.

بازدید از روند آماده سازی چهار زمین مسابقه و دو زمین تمرین تور جهانی کیش و امکانات جانبی مورد نیاز از دیگر برنامه های رئیس فدراسیون والیبال در کیش بود که دکتر ضیایی در این بازدید از کارهای انجام شده برای آماده سازی زمین ها مطلع شد و مواردی را برای بهتر شدن شرایط میزبانی یادآوری کرد.

گفتنی است تور جهانی والیبال ساحلی کیش در دو جدول مقدماتی و اصلی و در چهار زمین به صورت همزمان برگزار می شود.

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار