ورود به مدیریت وبلاگ

لیگ دسته دو؛ میزبانان دور برگشت مشخص شدند

دور برگشت مرحله مقدماتی لیگ دسته دو مردان کشور از 26 بهمن ماه در شهر بانه آغاز می شود و رقابت های دیگر گروه های این رقابت ها از 28 آبان در شهرهای ماکو، سوادکوه، کلاله و زاهدان شروع خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دور رفت مرحله مقدماتی نخستین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته دو مردان کشور جام شهید «محسن حججی» که جایگزین لیگ زیر گروه شده است، با حضور 19 تیم در پنج منطقه برگزار شد.

گروه بندی، زمان برگزاری و رتبه بندی تیم‌های شرکت کننده دور رفت این رقابت ها به قرار زیر است:

دیدارهای گروه یک به میزبانی باشگاه مجموعه ورزشی شمال در شهر آمل از دهم تا سیزدهم بهمن ماه برگزار شد و تیم های شهدای سوادکوه، میلاد نور رامسر، مجموعه ورزشی شمال و شهرداری جویبار رتبه های اول تا چهارم را به دست آوردند.

مسابقات گروه دوم نیز به میزبانی هیات والیبال استان زنجان در شهر ابهر و از یازدهم تا سیزدهم بهمن ماه برگزار شد و تیم های پیرسقا ابهر، زنجان و شهرداری ماکو به ترتیب در جایگاه های اول تا سوم قرار گرفتند.

جدال تیم های گروه سوم به میزبانی اداره ورزش و جوانان شاهرود از دهم تا سیزدهم بهمن ماه برگزار شد که تیم های پاس کلاله، اسپیریال شاهرود، مدیران خودرو خراسان شمالی و پایدار کلاله در رتبه های اول تا چهارم قرار گرفتند.

مسابقات گروه چهارم به میزبانی هیات والیبال استان اصفهان از دهم تا سیزدهم بهمن ماه برگزار شد و تیم های زاگرس پوش بروجرد، شهدای کرمانشاه، آکادمی اصفهان، آربابا بانه و نفت و گاز گچساران در رتبه های اول تا پنجم قرار گرفتند.

رقابت های گروه پنجم به میزبانی هیات والیبال استان فارس در شهر شیراز و پانزدهم تا هفدهم بهمن ماه برگزار شد و تیم های مناطق نفت خیز، شیراز جوان و اتحاد طوایف سیستان و بلوچستان جایگاه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

دور برگشت مرحله مقدماتی لیگ دسته دو مردان کشور از 26 بهمن ماه در شهر بانه آغاز می شود و رقابت های دیگر گروه های این رقابت ها از 28 آبان در شهرهای ماکو، سوادکوه، کلاله و زاهدان شروع خواهد شد. بدیهی است که ورود تیم ها به محل برگزاری رقابت ها یک روز قبل شروع مسابقات خواهد بود.

در پایان مرحله مقدماتی لیگ دسته دو مردان از هر گروه دو تیم برتر به مرحله نهایی صعود می کنند تا رقابت های مرحله نهایی با حضور 10 تیم برگزار شود.

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار