ورود به مدیریت وبلاگ

جلسه هم اندیشی بررسی مسائل و چالش های فرهنگی در دانشگاه برگزار شد

جلسه هم اندیشی به منظور بررسی مسائل و چالش های فرهنگی در دانشگاه، دوشنبه 28 آبان ماه 1397، به ریاست دکتر سید حسن صدوق رئیس دانشگاه و با حضور جمعی از روسای دانشکده ها و پژوهشکده ها، توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی در مرکز همایش‌های بین‌المللی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر سید حسن صدوق رئیس دانشگاه، حجت الاسلام پورذهبی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دردانشگاه و دکتر واعظی معاون فرهنگی و اجتماعی در سخنرانان اصلی این نشست بودند.

دکتر سید حسن صدوق در سخنانی هدف از برگزاری این جلسه را پرداختن به مسئله مهم «فرهنگ در دانشگاه» عنوان کرد و افزود: طی سالیان گذشته همواره آموزش و پژوهش محور و کانون اصلی برنامه‌ها، فعالیت‌ها و طرح ها در دانشگاه‌ها بوده، باید اذعان کنیم که مبحث مهم فرهنگ مغفول مانده است.

در بخش دیگری از این نشست روسای دانشکده ها و پژوهشکده ها با مطرح کردن نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود به بررسی چالش‌های فرهنگی در حوزه‌های مختلف دانشجویان، اعضای هیئت علمی و کارکنان پرداختند.

امیدبخشی به نسل جوان دانشجو، توجه ویژه به کرامت انسانی، برخورد با ناهنجاری‌های فرهنگی و اجتماعی، توجه بر انتقال ارزش ها و هنجارها به نسل جوان و بازسازی و ارتقای فرهنگ در بین دانشجویان از جمله مهم‌ترین مباحث مطرح شده در این نشست بود.

گزارش تکمیل خواهد شد.

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)