ورود به مدیریت وبلاگ

شب موسیقیایی «شب های هنر»

در شب موسیقیایی «شب های هنر» به تهیه کنندگی حبیب الله ذوالفقاری، امشب « جایگاه کلام و شعر در موسیقی » مورد بررسی قرار می گیرد.
رضا مهدوی در این گفتگوی شبانه میزبان دکتر محمد سریر آهنگساز، موسیقی‌دان و یکی از بهترین ملودی پردازان ایران و دکتر حمید رضا اردلان آهنگساز ، پژوهشگر موسیقی و استاد دانشگاه که در سه دهه گذشته نقش مهمی در شناسایی، حفظ و احیای آیین‌های اقوام ایرانی و طرح مسأله بنیادین در باب معرفت شنیداری در این حوزه داشته است، خواهد بود و در باب جایگاه کلام و البته تاثیر کلام و شعر بر موسیقی سخن خواهند گفت.
در برنامه امشب سه آیتم موسیقی با آهنگسازی دکتر سریر و سه قطعه موسیقی نواحی به انتخاب دکتر اردلان پخش خواهد شد و علاوه بر آیتم «چهل سالگی» و نیز آیتم «ناشنیده» که هر هفته یک قطعه ناب موسیقی را پخش می کند، گفتگو با استاد مهدی آذر سینا در خصوص ارتباط موسیقی و شعر، بخش دیگر برنامه امشب خواهد بود.
«شب موسیقی» به تهیه کنندگی حبیب اله ذوالفقاری یکی از برنامه های «شب های هنر» است که از یکشنبه شب ها ساعت 23 ، از شبکه چهار روی آنتن می رود.

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)