ورود به مدیریت وبلاگ

تبلت انعطاف پذیر سامسونگ با طراحی ویژه در راه است

تبلت انعطاف پذیر سامسونگ

ارسال شده توسط: محمد قاسمی 26 آبان 97 ساعت 15:25

تبلت انعطاف پذیر سامسونگ ممکن است با نمایشگری که از دو جهت خم می‌شود، در آینده رونمایی شود. این اطلاعات را تصاویر منتشر شده از یکی از پتنت‌های سامسونگ تایید می‌کنند.

چند هفته پیش، سامسونگ با معرفی اولین گوشی منعطف خود در SDC 2018، از عرضه آن در مارس 2019 با قیمت تقریبی 2 هزار دلار خبر داد. اگرچه هنوز ما حتی نام این گوشی را نیز نمی‌دانیم، اما حالا اسناد مربوط به یکی از پتنت‌های اخیر کره‌ای‌ها در فضای مجازی منتشر شده است که ما را نسبت به توسعه تبلت انعطاف پذیر سامسونگ مشکوک می‌کند.

تبلت انعطاف پذیر سامسونگ

بر این اساس، کاربران می‌توانند نمایشگری بزرگ را به جای یک بار، دو بار خم کنند؛ این یعنی صفحه نمایش نهایی، سه برابر بزرگتر از چیزی خواهد بود که در ابتدا و حالت تاشده، پیش روی ما قرار دارد. این طراحی اندازه یک تبلت را به شکلی قابل توجه کاهش می‌دهد، اما مشکلات دیگری همچون ضخامت بیشتر را به همراه خواهد داشت.

تبلت انعطاف پذیر سامسونگ

هنوز هیچ مدرکی دال بر وجود این دستگاه در اختیارمان قرار نگرفته است، اما مطمئنیم اگر یک شرکت قصد ارائه تبلت های منعطف را داشته باشد، سامسونگ نخستین کمپانی خواهد بود.

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)