ورود به مدیریت وبلاگ

هواوی، دستیار صوتی هوشمند خود را در خارج از چین عرضه می کند

امروزه استفاده دستیار‌های صوتی مبتنی بر هوش مصنوعی رونق زیادی گرفته است و هر شرکتی تلاش می‌کند دستیار صوتی خود را بهبود ببخشد و آن را توسعه دهد، هواوی نیز قصد دارد که دستیار هوشمند خود را در خارج از چین عرضه کند. 

در حال حاضر دستیار مجازی مبتنی بر هوش مصنوعی هواوی از طریق AI Cube و گوشی‌های هوشمند این کمپانی، فقط در چین در‌ دسترس است، اما این شرکت برنامه‌ی بزرگی برای این دستیار هوشمند دارد. ریچارد یو، مدیر‌عامل شرکت هواوی، در مصاحبه‌ای با CNBC، گفت که این شرکت قصد دارد دستیار هوشمند صوتی خود را در خارج از چین عرضه کند، ولی هنوز مشخص نیست که از چه زبان‌هایی پشتیبانی خواهد کرد.

مقاله‌های مرتبط:

هواوی از دستیار صوتی گوگل و الکسا آمازون برای محصولات خود در خارج چین استفاده می‌کند، به همراه AI Cube که امسال در IFA برلین به عنوان آخرین محصول این کمپانی، معرفی شد. ریچارد یو، می‌گوید؛ هواوی همکاری خود با گوگل و آمازون را ادامه خواهد داد. پس احتمال دارد که این غول تکنولوژی چین، به ساخت محصولات خود با دستیار صوتی مبتنی بر هوش مصنوعی خود، به‌همراه دستیار گوگل و الکسا آمازون، ادامه دهد.

نظر شما در این‌باره چیست؟

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)