ورود به مدیریت وبلاگ

بسته 195 میلیون ریالی توسط کارمند شریف پیام نور به صاحبش برگردانده شد

پیام نورنا: کارمند دانشگاه پیام نور فیروزآباد بسته ای به ارزش 195 میلیون ریال را پس از پیدا کردن به صاحبش برگرداند.

به گزارش پایگاه خبری دانشجویان پیام نور (PNUNA.COM) : شبستان – ابوالفتح رضایی از کارکنان دانشگاه پیام نور فیروزآباد بسته ای که حاوی گوشی موبایل آیفون به ارزش تقریبی 170 میلیون ریال و مبلغی وجه نقد به ارزش 25 میلیون ریال بود را پیدا کرد و در یک اقدام خداپسندانه آن را به صاحبش بازگرداند.

وی در خصوص این ماجرا گفت: در دانشگاه پیام نور فیروزآباد در حال کار بودم که متوجه شدم بسته ای حاوی یک دستگاه گوشی موبایل آیفون به همراه مبلغی وجه نقد در محوطه دانشگاه افتاده است، بسته را برداشته و بدون اینکه دچار کوچک ترین وسوسه ای شوم به واحد امور اساتید این مرکز جهت آگهی در کانال فضای مجازی در میان دانشجویان و اساتید و … اقدام کردم که پس از چهار روز صاحب این بسته پیدا شد.

رضایی ادامه داد: گوشی فوق به دلیل نداشتن شارژ باطری خاموش و به علت نبود شارژر این مدل گوشی روشن نشد که دراین باره چاره ای جز اطلاع رسانی و درج آگهی در فضای مجازی نداشتم.

خاطر نشان می شود، بنا به اظهارات صاحب بسته فوق، این کارمند دانشگاه پیام نور فیروزآباد هیچ مبلغی را به عنوان مژدگانی نپذیرفت.

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)