ورود به مدیریت وبلاگ

معرفی شورولت کلرادو ZR2 با قطعات مسابقه‌ای

شورولت همچنان به قلدر کردن پیکاپ میان سایز و سرسخت کلرادو ادامه می‌دهد. اگر کلرادو ZR2 بایسون جدید نظر شما را به خود جلب نکرده می‌توانید به بخش پرفورمنس شورولت سر زده و 15 قطعه‌ی مسابقه‌ای برای تیونینگ این خودرو را سفارش دهید.


مارک دیکنز مدیر بخش پرفورمنس، قطعات و لوازم جانبی شورولت در بیانیه‌ای اعلام کرده است: “این قطعات را می‌توان به‌صورت جداگانه و بر مبنای نیاز مصرف‌کنندگان و یا به‌صورت یک پکیج کامل تهیه کرد.”

عمده تمرکز قطعات مسابقه‌ای شورولت روی بهبود سیستم تعلیق این پیکاپ بوده است. از جمله‌ی قطعات موردبحث می‌توان به دامپرهای بازنگری شده ی مولتی ماتیک DSSV اشاره کرد. این قطعه برای اکسل جلو 4187 دلار قیمت می‌خورد و البته کورس حرکت سیستم تعلیق در مقایسه با نسخه استاندارد کلرادو ZR2 را 15 درصد افزایش می‌دهد. همچنین دامپرهای اکسل عقب نیز با بهای 4 هزار دلاری در دسترس بوده و شعاع حرکتی سیستم تعلیق را 10 درصد افزایش می‌دهد.


برای عبور بهتر از دست اندازهای شدیدتر می‌توان شوک‌های جدید را نیز سفارش داد. این شوک‌های ضربه‌گیر قیمت 1231 و 1543 دلاری برای اکسل‌های جلو و عقب دارند. همچنین می‌توان سیستم فنرهای تخت 2062 دلاری را سفارش داد که باعث بهبود عملکرد کلرادو ZR2 می‌شوند.

به منظور افزایش هرچه بیشتر ارتفاع پیکاپ از سطح زمین، فنرهای تخت ویژه با بهای 3312 دلاری در دسترس هستند. ارتفاع بخش عقب با سفارش این مجموعه 30 میلی‌متر افزایش می‌یابد. با وجود شوک‌های DSSV هم 279 میلی‌متر دیگر بر ارتفاع کلرادو ZR2 از سطح زمین افزوده می‌شود.


البته برخی بهبودها در مجموعه قوای محرکه هم به چشم می‌خورد. میل‌لنگ فولادی 518 دلاری بهبود واضحی در مقایسه با نسخه استاندارد محسوب می‌شود. البته شورولت شفت‌های جدیدی را نیز تدارک دیده که لرزش‌های فرمان در زمان تغییر جهت‌های سریع را کاهش می‌دهد. بهای این شفت‌ها هنوز اعلام نشده است.

بسیاری از قطعات یاد شده هم‌اکنون در دسترس بوده و بقیه نیز در سال 2019 عرضه خواهند شد.

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)