ورود به مدیریت وبلاگ

کیت بدنه جذاب پریور دیزاین برای ب‌ام‌و سری 8

با شروع فرایند تحویل اولین نمونه‌های ب‌ام‌و سری 8 جدید به مشتریان، مسابقه‌ای برای تولید اولین پکیج تیونینگ برای این کوپه‌ی لوکس جدید شروع شده است.


پریور دیزاین تلاش دارد یکی از اولین تیونرهای بازار برای معرفی کیت بدنه‌ی پهن سری 8 باشد. این شرکت آلمانی قبلاً تیزری از پکیج آئرودینامیک PD800 را منتشر کرده است. به نظر می‌رسد اکثر پانل‌های بدنه دست‌خوش تغییر شده‌اند.

این پکیج باعث می‌شود ظاهر سری 8 که با کد داخلی G15 شناخته می‌شود گیراتر شود. گلگیرهای بزرگ و پهن، آپرون جلوی بازطراحی شده با اسپلیتر بزرگ و ورودی‌های هوای پهن‌تر، رکاب‌های جانبی گیرا و کاپوتی عضلانی با ورودی‌های بیشتر از جمله ویژگی‌های بصری این خودرو هستند. در نمای عقب هم یک اسپویلر لبه‌ای بکار رفته و غیر از آن نمی‌توانیم چیز دیگری را ببینیم. البته حدس می‌زنیم یک دیفیوزر بزرگ هم نصب شده باشد.

اما کیت تیونینگ PD800 پریور دیزاین همانند اکثر محصولات این تیونر دارای کیت سیستم تعلیق H&R است که راننده با آن می‌تواند ارتفاع خودرو را تنظیم کند. این تیونر همچنین یک دست رینگ‌های 21 اینچی سبک‌وزن را نیز زیر آن گلگیرهای پهن جا داده است.

اما اطلاعی از اینکه کیت قدرت هم برای سری 8 جدید تدارک دیده شده یا خیر نداریم. حتی در صورت عدم وجود کیت قدرت هم سری 8 استاندارد پرفورمنس قابل‌توجهی دارد به گونه ای که مدل 840d Xdrive قدرت 320 اسبی و شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت 4.9 ثانیه‌ای داشته باشد.

مدل پرچم‌دار فعلی یعنی M850i xDrive نیز قدرت 530 اسبی داشته و تنها در عرض 3.7 ثانیه از سکون به ‌تندی 100 کیلومتر در ساعت می‌رسد.

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)