ورود به مدیریت وبلاگ

معرفی تویوتا کمری و آوالون TRD

چندی پیش تویوتا در اقدامی تعجب‌برانگیز اعلام کرد که در نمایشگاه خودروی لس‌آنجلس مدل‌های کمری و آوالون TRD را معرفی خواهد کرد. این اقدام ازآن‌جهت تعجب‌برانگیز است که تویوتا تاکنون نسخهٔ TRD را صرفاً برای پیکاپ‌ها و اس‌یووی‌های خود ارائه می‌کرد اما حالا قصد دارد از این نام برای سدان‌ها هم استفاده کند. درهرحال، پیش از آغاز نمایشگاه لس‌آنجلس، سازندهٔ ژاپنی کمری و آوالون TRD را معرفی کرده است.

تصاویری که از آوالون TRD منتشر شده، ظاهری تهاجمی با تریم مشکی براق، رکاب‌های جانبی اسپرت و رینگ‌های آلیاژی منحصربه‌فرد را نشان می‌دهند. نمای اسپرت در کابین خودرو هم ادامه پیدا کرده و آوالون به صندلی‌های چرمی با دوخت قرمز، نشان قرمزرنگ TRD روی پشت‌سری‌ها، کمربندهای ایمنی قرمزرنگ و کف‌پوش‌های ویژه مجهز شده است.

عمدهٔ ویژگی‌های کمری TRD هم با آوالون یکسان است اما سقف مشکی‌رنگ و نمای عقبی تهاجمی‌تر با دیفیوزر مشکی براق، یک بال عقب و سیستم اگزوز TRD هم در آن دیده می‌شود. در داخل کمری نیز مثل آوالون چرم مشکی و قرمز به همراه نشان TRD روی کف‌پوش‌ها کار شده است.

تویوتا فعلاً اطلاعاتی در مورد مشخصات فنی این سدان‌های اسپرت منتشر نکرده است اما احتمالاً تغییری در پیشرانهٔ آوالون TRD ایجاد نشده و این سدان فول سایز همچنان از همان پیشرانهٔ 3.5 لیتری V6 با 305 اسب بخار قدرت و 360 نیوتن متر گشتاور استفاده می‌کند. از سوی دیگر، کمری TRD هم احتمالاً به پیشرانهٔ 2.5 لیتری چهار سیلندر یا 3.5 لیتری V6 مجهز خواهد بود. البته با توجه به شخصیت اسپرت خودرو، موتور دوم گزینهٔ محتمل‌تری است. این همان پیشرانهٔ مورداستفاده در آوالون است.جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)