ورود به مدیریت وبلاگ

تصویری جدید از آستون مارتین Valkyrie منتشر شد

آستون مارتین تصویری دیگر از آستون مارتین Valkyrie را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از خبرخودرو، زمانی که این خودروساز نسخه ای نزدیک به تولید از Valkyrie را در جولای 2017 به نمایش درآورد، Miles Nurnberger، مدیر طراحی بدنه این خودروساز اعلام کرد که بدنه این خودرو 95 درصد تکمیل شده است.
حدود یک سال و نیم پس از آن آستون مارتین و ردبول بسیاری از وجوه طراحی این خودرو از جمله طراحی رینگ های آلیاژی آن را به نمایش درآوردند.
این خودرو از رکاب های کناری اصلاح شده و عناصر روشنایی جدید بهره می برد. رنگ بدنه آبی که به سمت مشکی می رود، در این خودرو نه تنها جذاب بوده بلکه برخی جزئیات طراحی خودرو را نیز پنهان کرده است.
طراحی کابنی این خودرو نیز کمی اصلاح شده و از دکمه هایی مازاد و روکش های بیش تر صندل ها بهره می برد. فیبر کربنی نیز همچنان در کابین این خودرو پرکاربرد است.
از أواخر 2019 یا اوایل سال 2020، آستون مارتین 175 دستگاه نسخه جاده ای Valkyrie را خواهد ساخت و 25 دستگاه از این خودرو نیز مدل هایی مخصوص پیست خواهند بود.
Valkyrie دارای نیرومحرکه ای هیبریدی با موتور دمش طبیعی 6.5 لیتری V12 گرفته شده از Cosworth خواهد بود.
 

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)