ورود به مدیریت وبلاگ

پیشرانه جدید رنو برای فصل آینده فرمول 1

تیم فرمول 1 رنو قوای محرکه‌ی کاملاً جدیدی را در فصل 2019 مسابقات معرفی خواهد کرد. این تیم می‌خواهد خودرویی در حد و اندازه‌های یک قهرمان توسعه دهد.


مدیر تیم فرمول 1 رنو در مصاحبه با موتور اسپورت گفته فرانسوی‌ها تصمیم گرفته‌اند تا به خاطر محدودیت‌های ساختار فعلی از پیشرانه‌های کاملاً جدیدی استفاده کنند.

Cyril Abiteboul گفته است:

یک پیشرانه‌ی جدید می‌سازیم. یکی از دلایل این کار و همچنین دلیل اینکه چرا مدل C دیگر پرفورمنس زیادی ندارد محدودیت‌های ساختاری پیشرانه‌ی فعلی است.

او ادامه می‌دهد:

با توجه به اهداف ما از نظر افزایش قدرت برای فصل آینده، پیشرانه‌ی موردنظر از هر نظر جدید خواهد بود. این پیشرانه نه تنها از نظر ERS بلکه از نظر قدرت و پرفورمنس هم ارتقا خواهد یافت.

رنو به عنوان یک تیم خودروساز امیدوار است نتایج بسیار بهتری به دست آورد. اگرچه نشانه‌های بهبود این تیم به چشم می‌خورد اما هنوز هم به جنگ با تیم هاس فراری برای کسب رتبه چهارم ادامه می‌دهد. این تیم همچنین فاصله قابل‌توجهی با تیم ردبول ریسینگ داشته و نیازی به گفتن نیست که مرسدس و فراری هم کاملاً با رنو فاصله باز کرده‌اند.


مدیر رنو همچنین گفته تمامی تیم‌های دیگر هم به توسعه پیشرانه‌های 6 سیلندر توربوی هیبریدی جدید ادامه می‌دهند بنابراین رنو نیز نباید از قافله عقب بماند.


سال آینده می‌تواند تجربه‌ای خاص و متفاوت برای تیم رنو باشد زیرا این تیم قراردادی را با دنیل ریکاردو امضا کرده است. این راننده‌ی مشهور از امیدهای بالای خود برای رقابت در سطح بالا با تیم رنو سخن گفته است. واضح است که قوای محرکه‌ی خوب می‌تواند به این راننده کمک کند اما عملکرد شاسی و همچنین رقابت خودروی رنو با دیگر رقبا هم از جمله عوامل تعیین‌کننده هستند.

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)