ورود به مدیریت وبلاگ

پازل برای کودکان، معرفی چند اپلیکیشن

کودکان از همان زمانی که چشم‌‌شان به دنیا باز می‌شود نسبت به تلفن همراه شما کنجکاو هستند. به‌محض اینکه بتوانند گوشی یا تبلت را دستشان بگیرند، به عنوان یک اسباب بازی جذاب به آن نگاه می‌کنند؛ پس چه بهتر که بازی های مناسب سن و سال شان را داخل گوشی داشته باشید. اپلیکیشن‌های زیادی برای بازی کودکان طراحی شده‌اند اما در اینجا به شما پیشنهاد می‌کنیم که چند بازی پازل هم برای کودکان نصب کنید. بازی پازل در دسته بازی‌های فکری قرار می‌گیرد و جدای از سرگرم کردن کودک، او را به فکر وا می‌دارد تا تصاویر را کنار هم قرار دهد و جورچین را کامل کند. در اینجا چند بازی پازل کودکانه را به شما معرفی می‌کنیم که در گوشی‌های اندروید و ios قابل استفاده هستند.

 بازی پازل PINKFONG Kids Puzzle Fun برای کودکان

    -سیستم عامل بازی: اندروید، ios
    -قیمت بازی: رایگان
    -حجم بازی:58.3 مگابایت
این بازی مناسب همه کودکان است و رده سنی مشخصی ندارد. در این بازی سرگرم کننده کودکان باید تصاویر کارتونی جذابی را که به هم ریخته شده طوری کنار هم بچینند تا شکل مورد نظر کامل شود. طراحی این بازی گوشی، جذاب و رنگارنگ است و همین موضوع سبب می‌شود که کودکان عاشق این بازی فکری شوند.
    -بازی با این پازل ساده و آسان است.
    -به راحتی بر روی سیستم عامل اندروید و ios گوشی تلفن همراه نصب می‌شود.
    -شکل‌هایی از حیوانات بامزه داخل این بازی وجود دارند که کودکان عاشق شان می‌شوند.
    -رنگ‌های داخل این بازی برای کودکان شفاف و لذت بخش هستند.
    -پازل ها در ابعاد مختلف موجود هستند، از 4 قطعه تا 16 قطعه. کودکان با یادگرفتن این بازی می‌توانند فکر کنند و پازل هایی که 16 قطعه به هم ریخته دارند را هم به راحتی بسازند.

بازی پازل در گوشی اندروید و ایفون
 بازی Jigsaw Puzzles Game for Kids & Toddlers برای کودکان
    -سیستم عامل بازی: اندروید
    -قیمت بازی: رایگان
    -حجم بازی: 22 مگابایت
استفاده از بازی‌های پازل کودکانه که داخل گوشی نصب شده‌اند برای پدر و مادرهایی مفید است که از جمع و جور کردن قطعات پازل از کف اتاق و گم شدن آنها خسته شده‌اند! این بازی فکری جالب و سرگرم کننده اشکال ساده‌ای دارد و می‌تواند به بازی محبوب کودک شما تبدیل شود. در این بازی از پازل های ساده 6 تکه تا پازل‌های بزرگ‌تری به صورت 9، 12، 16، 30 و 56 قطعه‌ای پیدا می‌شود. در این بازی تصاویر مختلف و زیبایی از حیوانات هم وجود دارد که برای بیشتر کودکان جذاب و دوست داشتنی است. در این بازی اگر کودک بتواند پازل را درست کامل کند، جایزه می‌گیرد.

  بازی Dino Puzzle for Kid برای کودکان
    -سیستم عامل بازی: اندروید، ios
    -قیمت بازی: رایگان
    -حجم بازی:66.3 مگابایت
یک بازی جالب برای کودکان نوپا و بچه‌هایی که به دنبال بازی های جذاب گوشی تلفن همراه شما هستند! در این بازی 24 پازل زیبا برای کودکان طراحی شده که همگی آنها با موضوع دایناسورها هستند. ضمن اینکه بازی این امکان را به شما می‌دهد که پازل مورد نظرتان را خودتان طراحی کنید و برای بازی در اختیار کودک قرار دهید.
طراحان بازی به شما می‌گویند که به کمک این پازل مهارت‌های دیداری کودک شما تقویت می‌شود، ظرفیت حافظه او افزایش می‌یابد و سعی می‌کند تمرکز داشته باشد. این بازی برای کودکان 1 تا 8 ساله طراحی شده و برحسب سن، علاقه و توانایی‌های کودک می‌توانید درجه سختی بازی را تغییر دهید.

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)