ورود به مدیریت وبلاگ

رولزرویس کولینان هیبریدی تولید می‌شود؟

شاید دو لوکس ساز پر سابقه بریتانیایی رقابت طول و درازی با خود داشته باشند اما هر دو در یک نکته مشترک هستند و آن اینکه در سال‌های اخیر اولین شاسی‌بلند تاریخشان را عرضه کرده‌اند: بنتلی با بنتایگا و رولزرویس با کولینان وارد این میدان جذاب شده‌اند.


تاپ گیر گزارش داده که شانس زیادی برای استفاده از قوای محرکه هیبریدی در کولینان وجود دارد.


واضح است که مشخصات فنی این پیشرانه فعلاً به‌صورت راز باقی مانده‌اند اما گفته شده کولینان هیبریدی قوی‌تر از مدل فول فعلی که از پیشرانه 12 سیلندر 6.75 لیتری توئین توربو با قدرت 571 اسب بخار و 850 نیوتون متر استفاده می‌کند خواهد بود.


به لطف قدرت بیشتری الکتریکی سازی، کولینان شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت بهتری خواهد داشت ولی انتظار داریم حداکثر سرعت 250 کیلومتر در ساعت این شاسی‌بلند لوکس تغییری نکند.


دیگر خبر قابل‌توجه درباره کولینان این است که اولین شاسی‌بلند تاریخ رولزرویس احتمالاً تا 14 سال آینده در خط تولید باقی خواهد ماند اما به‌روزرسانی‌هایی هم خواهد داشت.


الکتریکی سازی محصولات تنها آغاز راه طولانی رولزرویس است زیرا این برند می‌خواهد یک شاسی‌بلند کوچک‌تر را نیز معرفی کند. شاید این خودرو در چند سال آینده پدیدار گردد.


خانواده رولزرویس هم احتمالاً با تولید مدل جدیدتری که بالاتر از فانتوم قرار خواهد گرفت گسترش می‌یابد. این خودرو ظاهراً از پلتفرمی آلومینیومی استفاده کرده و بنا به گفته‌ی تاپ گیر یک محصول منحصربه‌فرد و الکتریکی خواهد بود.

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)