ورود به مدیریت وبلاگ

سوفیانوس: برگزاری تور بابلسر کنار ساحل یک امتیاز بزرگ است

ناظر فدراسیون جهانی والیبال می گوید وضعیت میزبانی استان مازندران از تورجهانی تک ستاره والیبال ساحلی مطلوب است‌.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، نیکوس سوفیانوس با بیان اینکه تور جهانی والیبال ساحلی بابلسر با تور بندر ترکمن تفاوت دارد،بیان کرد: تورنمنت بابلسر در کنار ساحل برگزار می‌شود،یک ساحل واقعی که این بسیار خوب است و یک امتیاز بزرگ محسوب می شود.

وی به عنوان اینکه بابلسر یک شهر توریستی بوده است،گفت: مسابقات بین المللی در بابلسر می تواند به اشتغال به وضعیت اقتصادی و وضعیت کلی این شهرستان کمک کند.

ناظر فدراسیون جهانی والیبال تصریح کرد: مسئولان ورزشی و به ویژه والیبالی این استان بسیار پایه کار بوده و ما به هر چیزی که نیاز داشته باشیم در سریعترین زمان به آن دست پیدا می کنیم‌.

سوفیانوس ادامه داد: در تور جهانی والیبال ساحلی بابلسر تیم‌های خوبی شرکت کردند. در این دوره از رقابت ها سطح فنی بالا بوده و میزبانی این استان از این دوره از رقابت‌ها مطلوب بوده است.

وی سطح داوری ایران را بالا دانست و افزود: داوران ایرانی در این تورنمنت قضاوت های خوبی داشتند،اخیرا دو داور ایرانی در کلاس داوری آسیا شرکت کردند که برای داوران ایرانی خوب بوده است.

ناظر فدراسیون جهانی والیبال در پایان ضمن تشکر از مسئولان فدراسیون والیبال،عنوان کرد: امیدوارم در تورنمنت بعدی انزلی نیز این تیم ما را همراهی کند تا به بهترین نحو بتوانیم تورنمنت انزلی را برگزار کنیم.

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)