ورود به مدیریت وبلاگ

دیدار صمیمانه رئیس دانشگاه

گالری عکس
در دیدار روز چهارشنبه 18 مهر 97 در سالن شورای ستاد دانشگاه دکتر کریمی و محمدرضا دهداری پور شهردار منطقه 6 و همچنین شهردار ناحیه در خصوص مساعدت شهرداری در عملیات مرمت و نوسازی ساختمان‌های دانشگاه و همچنین همکاری در احداث فضاهای درمانی و خدماتی دانشگاه گفت‌وگو کردند.
دکتر کریمی در این دیدار با بیان تاریخچه‌ای از دانشگاه به وجود بیمارستان‌ها و ساختمان‌های قدیمی دانشگاه در این منطقه و همچنین به ساخت پروژه بزرگ مهدی کلینیک اشاره کرد و گفت: موانع زیادی بر سر راه وجود دارد که باید با تلاش و همکاری دوجانبه بر این موانع غلبه کنیم.
شهردار منطقه با ابراز خرسندی از وجود مراکز درمانی بزرگ و همچنین دانشگاهی در این منطقه بر نهایت همکاری این سازمان با برنامه‌های توسعه‌ای دانشگاه تأکید کرد.
در این دیدار دکتر بیگلر، معاون توسعه و برنامه‌ریزی منابع دانشگاه و آزاده چترروز، مدیر امور مالی دانشگاه نیز حضور داشتند.
توضیح اینکه منطقه 6 از غرب به بزرگراه شهید چمران، از شرق به بزرگراه مدرس، از شمال به بزرگراه همت و از جنوب به محور انقلاب –آزادی ختم می‌شود.

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)