ورود به مدیریت وبلاگ

اطلاعیه واگذاری خوابگاه به دانشجویان دختر سنوات گذشته

با عنایت به تلاش ها و پیگیری های صورت گرفته جهت حل مشکل اسکان دانشجویان دختر روزانه غیر بومی مقطع کارشناسی ارشد ترم 5 و دکتری و کارشناسی ترم 9 با استفاده از تمام ظرفیت های خوابگاهی، به اطلاع  این دسته از دانشجویان که قبلا" درخواست اینترنتی خوابگاه را ارائه نموده بودند، می رساند، از تاریخ سوم مهر 1397  با مراجعه به سیستم جامع گلستان از خوابگاه تخصیص داده شده خود از مسیر زیر مطلع و ضمن توجه به نکات ذیل به خوابگاه‌های تخصیص داده شده مراجعه نمایند.

 دانشجویی ¬ گزارش های خوابگاه ¬  انتساب اتاق، کالا و خدمات ¬ اسکان ¬ خوابگاه اختصاص داده شده در ترم جاری

 تذکر1: در صورت عدم ثبت اجاره بهاء و یا هرگونه مشکل به مسئول خوابگاه مربوطه مراجعه و از پرداخت  به دیگر حساب ها خوداری گردد. بدیهی است در صورت واریز به دیگر حساب ها  امکان استرداد میسر نخواهد بود.

تذکر2: در صورت عدم ثبت نام و تثبیت ترم آموزشی، امکان ادامه سکونت و استرداد  وجه اجاره بهاء پرداختی مسیر نخواهد شد.

تذکر3: نظر به اینکه بر اساس درخواست های ارائه شده، خوابگاه تخصیص و اجاره بهاء ثبت گردیده، در صورتی که دانشجو قصد سکونت در خوابگاه را نداشته باشد حتما" تا تاریخ 8/7/97  مراتب انصراف خود را به مسئول خوابگاه مربوطه اعلام یا از طریق پیشخوان خدمت مندرج در سیستم گلستان انصراف خود را ثبت (تایید و ارسال به کارشناس خوابگاه) نماید، بدیهی است عدم مراجعه و پرداخت اجاره بهاء تا تاریخ مذکور علاوه بر اینکه بمنزله انصراف از اسکان خوابگاه تلقی نگردیده، فضای در نظر گرفته شده به سایر متقاضیان اختصاص داده خواهد شد واجاره بهاء با احتساب جریمه در سیستم محفوظ خواهد بود.       

                                                                                                                                                                                             مدیریت خدمات دانشجویی

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)