ورود به مدیریت وبلاگ

موسوي: براي صدرنشيني خواهيم جنگيد

مدافع میانی تیم ملی ایران می گوید که تیم ملی با پیاده کردن خواسته های کادرفنی در زمین برنده مسابقه شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، محمد موسوی مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران درباره پيروزي مقابل بلغارستان در خانه گفت: بازی در خانه حریف همیشه سخت است. بلغارستان برابر تیم های بزرگ اینجا همواره یا برنده بوده و یا اینکه بازی را به ست پنجم کشانده است. می دانستیم بازی سنگینی داریم اما نکات فنی مورد نظر کادرفنی را در زمین پیاده کردیم و برنده شدیم.
وی در ادامه صحبت های خود درباره این دیدار و اهمیت شکست بلغارستان عنوان کرد: به جز ست سوم که بازی از دست ما در رفت، سوار بازی بودیم. اکنون نیز صاحب جایگاهی هستیم که بلغارستان آن را می خواست و مطمئنا این امتیازات به ما در ادامه مسابقات کم می کند. در دیدارهای بعدی نیز مانند این دیدار برای صدرنشینی خواهیم جنگید.
موسوی در ادامه درباره اتفاقاتی که باعث شد ایران ست سوم را از دست بدهد، عنوان کرد: این حاشیه ها در والیبال رخ می دهد. در ست سوم بلغارستان چیزی برای از دست دادن نداشت و واقعا خوب بازی کرد و ما نیز از تب و تاب افتادیم اما در ادامه نمایش خوبی داشتیم و برنده مسابقه شدیم.

اشتراک گذاری

اخبار مرتبط

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)