ورود به مدیریت وبلاگ

شفيعي: بلغارها جو را عصبي كرده بودند

بازیکن تیم ملی والیبال ایران می گوید که بلغارستان مانند دیدار در ایران به دنبال عصبی کردن بازی بود.

به گزارش روابط عمومی فدراسيون واليبال، علی شفیعی بعد از دیدار با بلغارستان درباره پیروزی ایران و شرایط ست سوم مسابقه که با جنجال هایی همراه بود، گفت: بازی بسیار خوبی برابر بلغارستان میزبان داشتیم. در ست سوم، ما فکر کردیم که برنده بازی هستیم و البته به دلیل اتفاقاتی که رخ داد، بازی از شرایط عادی خارج شد. بازیکنان تیم حریف شرایط را عصبی کردند و تماشاگران که در ست های قبل آرام بودند، نیز بیدار شدند. بازی در ست سوم از حالت منطقی خود در آمده بود اما در ست چهارم به بازی منطقی خود برگشتیم و راحت برنده شدیم.
ستاره تیم ایران در دو دیدار ابتدایی رقابت های جهانی درباره رفتارهای بازیکنان بلغارستان برای ایجاد درگیری در این دیدار، بیان کرد: بازیکن بلغارستان در تهران نیز این رفتارها را انجام داده بود، اما برابر ایران شکست خوردند و امروز نیز به سراغ این رفتارها رفت و باز هم با شکست زمین را ترک کرد.

اشتراک گذاری

اخبار مرتبط

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)