ورود به مدیریت وبلاگ

وقتی مربی مشهور از دست خبرنگاران عصبانی می شود!

 به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان؛  امروز منچستریونایتد در دیداری عجیب با نتیجه 2-3 مغلوب برایتون شدند تا اولین شکست آنها در فصل جدید رقم بخورد و مورینیو معتقد است بازیکنانش در لحظات سرنوشت ساز اشتباهاتی ابتدایی انجام می دهند.

وقتی مربی مشهور از دست خبرنگاران عصبانی می شود!

مورینیو در پاسخ به سوال یک خبرنگار که عدم وجود ارتباط مناسب در تیم را عامل شکست یونایتد خواند با عصبانیت گفت: "شما باید در حرفه خود فوق العاده باشید که بتوانید از روی سکوها در مورد شیمی بین بازیکنان نظر بدهید. ما مرتکب اشتباه شده و به همین دلیل مجازات شدیم و من نمی توانم بیشتر از این حرف بزنم.

ما در لحظات مهم و حیاتی بازی اشتباه مهلکی را مرتکب شدیم و به همین دلیل از سوی حریف تنبیه شدیم و از نظر من داستان و اتفاقاتی که در این بازی رخ داد همین بوده است. اشتباه بزرگ ما خصوصا روی گل سوم بود زیرا بعد از اینکه بازی 1-2 شد ما روحیه گرفتیم اما گل سوم ما را دیگر کشت و گل دوم ما نیز در دقیقه 93 و خیلی دیر به ثمر رسید.

شرایط ما در هفته ای که گذشت خوب بود و من انتظار داشتم از نظر تیمی عملکرد بهتری ارائه دهیم اما اشتباهات ساده باعث می شود ما نیاز به ماموریتی غیرممکن برای پیروز شدن در یک بازی داشته باشیم.

منبه: ورزش سه

انتهای پیام/

عصبانیت مورینیو از دست خبرنگاران

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)