ورود به مدیریت وبلاگ

مقایسه مشخصات فنی گلکسی نوت 9 با گلکسی اس 9 پلاس

مشخصات فنی گلکسی نوت 9

ارسال شده توسط: محمد قاسمی 18 مرداد 97 ساعت 23:01

در این مقایسه، مشخصات فنی گلکسی نوت 9 (Samsung Galaxy Note 9) را در کنار پرچمدار قبلی سامسونگ برای سال 2019 یعنی گلکسی اس 9 پلاس (+Samsung Galaxy S9) بررسی خواهیم کرد.

گلکسی نوت ۹ جدیدترین پرچمدار سامسونگ با صفحه نمایش بدون حاشیه Infinity است که شباهت‌های فراوان آن با سری Galaxy S، موجب انتقاد کارشناسان از این شرکت کره‌ای شده است. در شرایطی که بسیاری از کاربران در مورد تشابه بیش از حد این محصولات صحبت می‌کنند، نسل جدید Galaxy Note از راه رسیده تا با باتری قوی‌تر، نمایشگر بزرگتر، امکانات بیشتر و دوربین بهتر، همگان را غافلگیر کند.

از آنجایی که هر دوی این محصولات در سال 2019 معرفی شده‌اند، هم‌چنان بسیاری از ویژگی‌های آنها با یکدیگر یکسان است. تصور می‌کنید سامسونگ با اعمال تغییرات جزئی در سخت افزار و اضافه کردن امکانات نرم افزاری، فروش پایین گلکسی اس 9 پلاس را جبران خواهد کرد یا باید منتظر ادغام این پرچمداران برای سال 2019 باشیم؟

مشخصات فنی گلکسی نوت 9 و گلکسی +S9

مشخصات فنی گلکسی نوت 9

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)