ورود به مدیریت وبلاگ

رندری از آئودی RSQ8، پرچم‌دار آتشین

تابستان گذشته، آئودی نام تجاری RSQ8 را به ثبت رساند که این یعنی قطعاً ساخت نسخهٔ عملکرد بالا از کراس‌اوور کوپهٔ Q8 در دستور کار این شرکت قرار دارد. حال با توجه به این موضوع، X-Tomi با استفاده از یکی از تصاویر Q8، رندری از RSQ8 طراحی کرده است. برای طراحی این رندر، از ویژگی‌های معمول محصولات آئودی اسپرت یا همان RS استفاده شده که شامل مواردی چون رینگ‌های بزرگ‌تر و کیت بدنهٔ اسپرت و تهاجمی می‌شود. علاوه بر این، در RSQ8 ارتفاع خودرو کاهش یافته، سپر از نو طراحی شده، جلوپنجره به رنگ مشکی درآمده و طرح داخلی آن تغییر کرده، قاب آینه‌های جانبی به رنگ مشکی درآمده و در برخی قسمت‌های دیگر نیز تریم مشکی کار شده است. البته نسخهٔ تهاجمی‌تر Q8 بیشتر از آنکه به یک کراس‌اوور کوپه شبیه باشد، همانند یک استیشن به نظر می‌رسد.

اما متأسفانه در حال حاضر به‌طور قطعی نمی‌دانیم که در زیر کاپوت RSQ8 چه خبر خواهد بود چراکه فعلاً اطلاعاتی در این رابطه منتشر نشده است. بااین‌حال با توجه به اینکه Q8 بر روی پلت‌فرم مشترکی با لامبورگینی اوروس ساخته شده است، شاید در RSQ8 از همان پیشرانهٔ 4 لیتری V8 توئین توربوی اوروس استفاده شود؛ اما حتی اگر کراس‌اوور عملکرد بالای آئودی به قلب اوروس هم مجهز باشد، معلوم نیست که آیا این موتور در RSQ8 هم همان 650 اسب بخار قدرت و 850 نیوتن متر گشتاور را تولید خواهد کرد یا نه؟ درهرحال فعلاً تنها موضوع قطعی این است که آئودی ساخت مدل اسپرت RSQ8 را برای رقابت مستقیم با ب‌ام‌و X6 M و مرسدس-آام‌گ GLE63 در برنامهٔ خود دارد و در آینده‌ای نه‌چندان دور شاهد معرفی این کراس‌اوور عملکرد بالای آلمانی خواهیم بود.

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)