ورود به مدیریت وبلاگ

از روئن تا سن خوان به ملی پوشان چه گذشت؟

تیم ملی ایران با سفری طولانی و سخت برای هفته دوم مسابقات به آرژانتین سفر کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران برای حضور در هفته دوم لیگ ملت های والیبال روز سه شنبه وارد سن خوان میزبان این هفته از رقابت ها شد. ملی پوشان پس از سفری طولانی مدت و سخت که 35 ساعت به طول انجامید، در Grand Hotel Provincial مستفر شدند. ملی پوشان استراحتی مختصر انجام دادند و ساعت 9:30 به وقت آرژانتین اولین تمرین خود را آغاز خواهند کرد.

کاروان والیبال ایران ابتدا از روئن محل برگزاری هفته اول لیگ جهانی با اتوبوس خود را به پاریس رساند تا از آنجا با یک پرواز به فرانکفورت و سپس بوینوس آیرس عزیمت کند. تیم های ایران، کانادا و ایتالیا همزمان به بوینوس آیرس رسیده و از آنجا به فرودگاه محلی رفته تا با پروازی دیگر راهی سن خوان شوند.

ملی پوشان که سفر سخت و طولانی را پشت سر گذاشتند در اولین فرصت تمرینات را آغاز کرده تا آماده رویارویی با آرژانتین، کانادا و ایتالیا شوند.

برنامه هفته دوم لیگ ملت های والیبال:

روز اول؛

کانادا – ایتالیا؛ شنبه 12 خرداد ماه ساعت 1:40 بامداد

آرژانتین – ایران؛ شنبه 12 خردادماه ساعت 4:40 بامداد

روز دوم؛

ایران – ایتالیا؛ یکشنبه 13 خردادماه ساعت 1:40 بامداد

آرژانتین – کانادا؛ یکشنبه 13 خردادماه ساعت 4:40 بامداد

روز سوم؛

ایران – کانادا؛ یکشنبه 13 خردادماه ساعت 23:40

آرژانتین – ایتالیا؛ دوشنبه 14 خردادماه ساعت 2:40 بامداد

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)