ورود به مدیریت وبلاگ

حضرت پور: پا پس نخواهیم کشید

لیبروی تیم ملی والیبال ایران گفت:
به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، محمدرضا حضرت پور، لیبروی جوان تیم ملی والیبال ایران که نخستین تجربه بازی رسمی اش در تیم بزرگسالان را امروز پشت سر گذاشت درمورد شکست برابر ژاپن اظهار داشت: از ابتدای بازی شروع بدی داشتیم و به نوعی ژاپن را دست کم گرفتیم. آنها با توپ گیری های خوب خود توانستند دو ست را با پیروزی پشت سر بگذارند. در ادامه بازیکنان ایران خیلی خوب به خود برگشتند و پیروز شدند.
وی افزود: در ست چهارم هم می توانستیم برنده باشیم، اما سرویس های خوب سرعتی زن ژاپن کار را برای ما سخت کرد و باختیم. پا پس نخواهییم کشید و دست از تلاش برنمیداریم و با قدرت به کار خود ادامه می دهیم. امیدوارم در هفته آینده بتوانیم نتایج هفته نخست را جبران کنیم.
لیبرو جوان تیم ملی درباره اولین حضور خود تصریح کرد: من هم نخستین بازی ام برای تیم ملی بزرگسالان را انجام دادم. مربی به من اعتماد کرد و من هم تلاش کردم تا جواب این اعتماد را بدهم. فکر می کنم به خوبی توانستم کارهایی که در تمرینات انجام می دادم را در زمین پیاده کنم.
حضرت پور در پایان خاطر نشان کرد: از عملکرد خودم راضی بودم، اما از قدیم می گویند نباید از عملکرد خودمان راضی باشیم تا هر روز پیشرفت کنیم. هدف من بسیار بزرگ است و امیدوارم بتوانم به اهداف بزرگترم برسم. به نظرم عملکرد من خوب، اما ای کاش در نهایت تیم برنده می شد، چون عملکردهای فردی چندان اهمیتی ندارد. مردم ناراحت نباشد، به آنها قول می دهیم که این شکست را جبران کنیم.

اشتراک گذاری

اخبار مرتبط

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)