ورود به مدیریت وبلاگ

ژاپن فاتح سکوی قهرمانی آسیا شد

پرونده رقابت‌های والیبال قهرمانی نوجوانان دختر زیر 17 آسیا با قهرمانی ژاپن بسته شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، دوازدهمین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی نوجوانان دختر آسیا درحالی از تاریخ 30 اردیبهشت به میزبانی شهر ناخون‌پاتوم تایلند برگزار شد که امروز و در آخرین روز رقابت‌ها سرنوشت 12 تیم شرکت‌کننده در این مسابقات مشخص شد.

ژاپن و چین فینال رقابت‌ها را برگزار کردند. چشم‌بادامی‌ها که دست قدری در فتح سکوی قهرمانی آسیا دارند، عصر امروز در یک جدال نفس‌گیر، چین را با نتیجه 3 بر یک شکست دادند تا بار دیگر قدر اول آسیا لقب بگیرند. تایلندی‌های میزبان هم کره را با نتیجه مشابه 3 بر یک مغلوب کردند و در جایگاه سوم جدول رده‌بندی ایستادند. چین‌تایپه و قزاقستان امروز برای تعیین سرنوشت تیم پنجم مسابقات به مصاف هم رفتند و با برد 3 بر یک تایپه، جایگاه تیم‌های پنجم و ششم جدول مشخص شد. ملی‌پوشان ایران هم با برد قاطعانه مقابل هند برای اولین بار صاحب رتبه هفتم آسیا شدند. استرالیا اما با غلبه بر نیوزیلند به رتبه نهم بسنده کرد. پیش از این و در مرحله نیمه‌نهایی مالزی و هنگ‌کنگ بر سر رتبه‌های یازدهم و دوازدهم جدول با هم دیدار کردند که فاتح این رقابت مالزی بود.

نتایج:

نیوزیلند 2- استرالیا 3

هند یک – ایران 3

چین‌تایپه 3- قزاقستان صفر

تایلند 3- کره یک

ژاپن 3- چین یک

رده‌بندی: 1. ژاپن، 2. چین، 3. تایلند، 4. کره، 5. چین‌تایپه، 6. قزاقستان، 7. ایران، 8. هند، 9. استرالیا، 10. نیوزیلند، 11. مالزی، 12. هنگ‌کنگ.

اشتراک گذاری

اخبار مرتبط

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)