ورود به مدیریت وبلاگ

منصوربخت: سطح برگزاری رقابت‌های قهرمانی آسیا بسیار بالا بود

سرعتی‌زن تیم ملی والیبال نوجوانان ایران سطح برگزاری دوازدهمین دوره رقابت‌های قهرمانی دختران زیر 17 سال آسیا را بسیار بالا توصیف کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، آیدا منصوربخت ملی‌پوش والیبال ایران بعد از برد تیم ملی نوجوانان کشورمان مقابل هند و صعود 2 پله‌ای ایران در آسیا گفت: «سطح برگزاری این دوره از رقابت‌های قهرمانی آسیا بسیار بالا بود. ما هم تمام تلاش خود را به کار گرفتم تا بتوانیم نتیجه خوبی رقم بزنیم. با این که فقط 8 یا 9 ماه تمرین کردیم با این حال موفق شدیم پا به پای تیم‌هایی که نزدیک به یک سال در اردو تمرین می‌کردند پیش‌برویم و درنهایت هم موفق شدیم جایگاه خود را از نهمی در آسیا به رتبه هفتمی ارتقا دهیم و صعود 2 پله‌ای در رنکینگ داشته باشیم.»

منصوربخت اما امیدوار است بتواند در آینده هم به بازیکن موثری برای والیبال ایران باشد: «ما اولین تیم نوجوانان هستیم که موفق شدیم برای اولین بار به رتبه هفتمی آسیا برسیم. از این بابت بسیار خوشحالم و علاوه بر آن امیدوارم بتوانیم در آینده باز هم به تیم ملی کمک کنیم.»

اشتراک گذاری

اخبار مرتبط

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)