ورود به مدیریت وبلاگ

انبار یک هزار میلیارد ریالی کولر قاچاق در اهواز کشف شد

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حیدر عباس زاده روز یکشنبه با اعلام این خبر افزود: تعداد 36 هزار و 512 دستگاه کولر گازی اسپلیت (دو تیکه) و پنجره ای ساخت کشورهای چین و تایلند که از بنادر جنوبی بارگیری و در انبار دپو شده بود، از یک انبار در اهواز کشف و ضبط شد.
وی گفت: بنا به نظر کارشناسان ارزش ریالی آن حدود هزار میلیارد ریال برآورد شده که این انبار تعطیل و پرونده متشکله برای ادامه رسیدگی تحویل مرجع قضایی شد.
وی ادامه داد: نیروی انتظامی خوزستان در راستای تشدید مقابله با قاچاق کالا و ارز و تمرکز بر کشف انبارهای دپو کالا و انهدام باندهای سازمان یافته قاچاق و همچنین شناسایی قاچاقچیان اصلی در یک عملیات موفقیت آمیز و با انجام اقدامات اطلاعاتی شبانه روزی حدود یک ماهه، موفق به شناسایی این انبار بزرگ دپو کولر گازی در مارک ها و مدل های مختلف شده بود.
وی افزود: پس از هماهنگی با مرجع قضایی، ماموران اداره مبارزه با قاچاق پلیس آگاهی به محل اعزام و با بررسی مدارک ارایه شده ، مشاهده شد تخلفاتی در سه حوزه انبارداری، پروانه الکترونیکی و برگ سبزها صورت گرفته است.
7152/ 6037

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)