ورود به مدیریت وبلاگ

قیمت و تاریخ عرضه پی 20، پی 20 پرو هواوی و میت RS پورشه دیزاین

هواوی دقایقی پیش نسل جدید گوشی‌های هوشمند سری پی خود را با نام پی ۲۰ و پی ۲۰ پرو رونمایی کرد که در ادامه به بررسی قیمت و تاریخ عرضه‌ی این گوشی‌ها می‌پردازیم.

هواوی طی مراسمی که در شهر پاریس برگزار کرد، نسل جدید گوشی‌های هوشمند سری پی را رونمایی کرد که شامل هواوی P20 و هواوی P20 پرو می‌شود. این گوشی‌های هوشمند از ویژگی‌های جدیدی بهره می‌برند که از جمله‌ی بارزترین این ویژگی‌ها باید به استفاده از دوربین سه‌گانه در نسخه‌ی پرو اشاره کرد. ضمنا پی ۲۰ پرو بزرگ‌ترین سنسور دوربین مورد استفاده در گوشی‌های هوشمند را نیز داراست.

مقاله‌های مرتبط:

هواوی اعلام کرده که پی ۲۰ از امروز قابل خرید است. به گفته‌ی مدیرعامل هواوی قیمت پی ۲۰ مجهز به حافظه‌ی رم ۴ گیگابایتی و حافظه‌ی داخلی ۱۲۸ گیگابایتی ۶۴۹ یورو است. همچنین پی ۲۰ پرو نیز با حافظه‌ی ۶ گیگابایتی و حافظه‌ی داخلی از امروز برای نسخه‌ی ۱۲۸ گیگابایتی ۸۹۹ یورو اعلام شده است.

همچنین باید به میت RS‌ پورشه دیزاین نیز اشاره کرد که در دو نسخه‌ی ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایتی راهی بازار خواهد شد. هر دو نسخه از وجود ماژول رم ۶ گیگابایتی بهره می‌برند، حال آنکه نسخه‌ی مجهز به حافظه‌ی داخلی ۲۵۶ گیگابایتی ۱٫۶۹۵ یورو و نسخه‌ی ۵۱۲ گیگابایتی ۲٫۰۹۵ قیمت خواهد داشت.

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)