ورود به مدیریت وبلاگ

نسخه جدید BYD Qin، سدان زیبای هیبریدی چینی

خودروساز چینی بی‌وای‌دی که در کشورمان نیز حضور دارد به تازگی از نسخه جدید سدان اسپورت خود با قوای محرکه هیبریدی پرده‌برداری کرد.


این خودرو که Qin با تلفظ “چین” نام داشته و البته رونمایی رسمی آن در نمایشگاه خودروی پکن که در ماه آوریل برگزار می‌شود صورت خواهد گرفت. فروش BYD Qin هیبریدی نیز اندکی پس از معرفی آن شروع خواهد شد.

مدل های فعلی بی‌وای دی QIN
بهای این خودرو از 185900 یوان چین آغاز شده و به 252900 یوان می‌رسد. یک نسخه بنزینی از این سدان جدید چینی با پیشرانه 1.5 لیتری توربوی 154 اسب بخاری و یک نسخه تمام الکتریکی نیز با خروجی 218 اسب بخار در دسترس خواهد بود.


Qin جدید در ابتدا به‌صورت هیبریدی عرضه خواهد شد اما نسخه تمام الکتریکی آن نیز در آینده در دسترس خواهد بود. قوای محرکه هیبریدی این خودرو از پیشرانه 1.5 لیتری توربوی 151 اسب بخاری و یک واحد الکتریکی تشکیل شده اما خروجی پیشرانه الکتریکی هنوز اعلام نشده است.


گفته شده این خودرو شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت قابل احترام 5.9 ثانیه‌ای و حداکثر سرعت 200 کیلومتر در ساعتی خواهد داشت. طول/عرض/ارتفاع BYD Qin به ترتیب برابر با 4765/1837/1495 میلی‌متر بوده و فاصله بین محورهای آن نیز به 2718 میلی‌متر می‌رسد.


از نقطه نظر طراحی خصوصاً در بخش جلو، این سدان جدید چینی دارای جدیدترین زبان طراحی کمپانی که در مینی ون سانگ مکس و همچنین شاسی‌بلند جدید تانگ بکار رفته بهره خواهد برد.

نمای عقب نیز در کل ‌تر و تمیز بوده و متفاوت از محصولات کنونی چینی‌ها می‌باشد. موضوع جالب توجه اینکه چینی‌ها در اقدامی محیرالعقول زمان شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت این خودرو را روی بدنه حک کرده‌اند! البته این اقدام مسبوق به سابقه بوده و در دیگر محصولات هیبریدی BYD نیز دیده شده است.

احتمالاً BYD Qin جدید زیباترین سدان چینی‌ها تا به اینجای کار می‌باشد!

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)