ورود به مدیریت وبلاگ

جسدی در رودخانه گادر اشنویه کشف شد

فخرالدین مام علی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این جسد 500 متر پایین تر از محل وقوع حادثه در کمتر از 24 ساعت توسط تیم جستجوی هلال احمر کشف شد.
وی اضافه کرد: این مرد سوار بر اسب قصد عبور از عرض این رودخانه را داشت اما به علت شدت جریان آب به داخل رودخانه سقوط کرد.
مام علی ادامه داد: چهار نفر دیگر نیز این مرد را همراه می کردند اما آنان با رعایت موارد ایمنی و به دلیل بالا آمدن سطح آب، وارد رودخانه نشده بودند.
وی گفت: به محض اطلاع از وقوع این حادثه دستگاه های متولی به خصوص امدادگران هلال احمر، اورژانس و نیروی انتظامی در محل حضور یافتند و وارد عمل شدند.
به گزارش ایرنا سال گذشته نیز یک نوجوان اشنویه ای در زمان طغیان این رودخانه با سهل انگاری به داخل رودخانه سقوط کرد و جسدش پس از گذشت حدود چهل روز پیدا شد.
رودخانه خروشان گادر از کوه‌های غرب اشنویه سرچشمه می گیرد و با طی مسافتی در حدود 100 کیلومتر، طول شهرستان های اشنویه و نقده را می‌پیماید و سرانجام به دریاچه ارومیه می‌ریزد.
اشنویه با بیش از 74 هزار نفر و مهاباد با 237 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع هستند.
9870/3093/2093

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)