ورود به مدیریت وبلاگ

واژگونی خودور درمسیرقم - گرمسار سه مصدوم برجای گذاشت

حسین نعمت اللهی روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا گفت : عوامل پایگاه امدادی جمعیت هلال احمر ورامین مستقر در مسیر قم - گرمسار با اطلاع از وقوع حادثه واژگونی خودرو در محدوده چرمشهر و جوادآباد سریعا به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: در این حادثه یک دستگاه خودروی پراید به همراه سه سرنشین به دلایلی که از سوی کارشناسان راهنمایی و رانندگی در حال بررسی است از مسیر اصلی خارج و زمین های اطراف واژگون شده بود که در اثر آن ، سه سرنشین آن مصدوم شدند.
نعمت اللهی اظهار کرد: عوامل جمعیت هلال احمر پس از ایمن سازی منطقه ، عملیات رها سازی را اجرا و نسبت به مداوای سرنشینان مصدوم شده اقدام کردند.
وی بیان کرد: یکی از این افراد به دلیل وخامت وضعیت عمومی به بیمارستان منتقل شد.
مسیر قم – گرمسار به طول 150 کیلومتری ، استان های قم را به سمنان متصل کرده و از جنوب شهرستان ورامین عبور می کند.
خلوت بودن این مسیر ارتباطی سبب می شود تا بسیاری از رانندگان با سرعت غیر مجاز اقدام به عبور از این جاده کنند که این امر موجب بروز حوادث رانندگی متعددی در آن می شود.
تنها پایگاه امدادی این مسیر ، پایگاه دائمی جمعیت هلال احمر ورامین است که در منطقه امامزاده عبدالله (ع) مستقر است.
تهرام/7254 / 1539

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

Warning: mysqli_connect(): (28000/1045): Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES) in /home/viroreir/vknews.ir/akharin.php on line 11 Failed to connect to MySQL: Access denied for user 'viroreir_mff567g'@'localhost' (using password: YES)